• Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Cheli, Camille 10:00 Paquet, Chloe
  • Estonia F2, Singles
    Basso, Andrea 1 4 6 3 1 1 Lomacki, Piotr 2 6 3 6 2 2
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Dean, Eleanor 1 7 3 3 1 Gulbe, Laura 1 5 6 4 1
  • Austria F5, Singles
    Filipsky, Jakub 1 6 5 0 1 AL Mahmoud, Adnan 1 3 7 2 1
  • Germany F9, Singles
    Masur, Daniel 1 3 6 2 1 1 Saavedra-Corvalan, Cristobal 2 6 4 6 2 2
  • Astana II, Kazakhstan
    Popko, Dmitry 0 0 2 0 0 Kavcic, Blaz 2 6 6 2 2
  • Serbia F6, Singles
    Navarro, Simon 1 2 7 2 1 Katic, Dejan 1 6 6 1 1
  • Serbia F6, Singles
    Sabanov, Ivan 2 7 6 2 2 Jakovljevic, Srdjan 0 6 4 0 0
  • Denmark F1, Singles
    Hinzmann, Tobias 0 4 0 0 0 Reichelt, Timon 2 6 6 2 2
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Krunic, Aleksandra 12:00 Michel, Lara
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Birnerova, Eva 0 2 4 0 0 Kucova, Kristina 2 6 6 2 2
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Vasylyeva A / Zanevska M 12:00 Frech M / Suk N
  • Oberstaufen, Germany
    Petzschner, Philipp 0 1 4 0 Przysiezny, Michal 1 6 4 1
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Barbat, Karen 2 6 7 2 2 Czarnik, Paulina 0 2 6 0 0
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Lysakova, Antonina 0 1 4 0 Urzhumova, Valeriya 1 6 5 1
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Parrizas-Diaz, Nuria 2 7 6 2 2 Schaffner Riera, Aina 0 5 3 0 0
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Perez-Somarriba, Estela 2 6 6 2 2 Parres Azcoitia, Olga 0 4 4 0 0
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Luque Moreno, Maria Jose 1 3 6 1 1 Savoretti, Alice 1 6 2 2 1
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Hummel A C / Toseva M 2 3 6 13 2 2 Bruehwiler J / Tanielian C 1 6 2 11 1 1
  • Astana, Doubles W-C100-KAZ-01A
    Kichenok L / Kichenok N 2 6 6 2 2 Pashkova E / Poznikhirenko G 0 2 4 0 0
  • Tampere, Finland
    Dzumhur, Damir 0 4 3 0 0 Lapentti, Giovanni 2 6 6 2 2
  • Romania F9, Singles
    Miocic, Franko 0 6 3 0 Ciorcila, Patrick 1 7 2 1
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Meffert D / Oswald P 2 7 7 2 2 Draganja M / Mergea F 0 5 5 0 0
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Rohanova, Petra 1 6 1 5 1 Schmid, Verena 1 1 6 4 1
  • Estonia F2, Singles
    Garcia-Roman, Marc 0 1 4 0 0 Nedelko, Ivan 2 6 6 2 2
  • Hong Kong F3, Doubles
    Matsui T / Rungkat C 0 6 4 0 Wong C H / Yeung P L 1 7 4 1
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Horakova, Nikola 1 2 6 1 Bara, Irina Maria 1 6 4 1
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Leivo, Ella 0 4 3 0 0 Cedermark, Beatrice 2 6 6 2 2
  • Austria F5, Singles
    Schretter, Johannes 12:05 Fornell-Mestres, Marc
  • France F16, Singles
    Barrere, Gregoire 2 6 6 2 2 Chala, Remy 0 2 4 0 0
  • Belgium F8, Singles
    Heyse, Thomas 0 0 3 0 0 Storme, James Junior 2 6 6 2 2
  • Germany F9, Singles
    Polonskiy, Ilya 1 7 5 1 Rivchin, Igor 0 5 2 0
  • Oberstaufen, Germany
    Albot, Radu 2 6 6 2 2 Koolhof, Wesley 0 1 4 0 0
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Dukic, Dajana 1 1 6 3 1 Malikova, Tereza 1 6 1 4 1
  • Estonia F2, Singles
    Sakinis, Dovydas 1 6 6 1 Drzewiecki, Karol 1 7 2 1
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Fayol C / Romeo C 1 3 6 1 Brouleau L / Munozova A 1 6 4 1
  • France F16, Singles
    Rousset, Elie 1 6 5 1 Jaloviec, Marek 0 3 4 0
  • Germany F9, Singles
    Reuter, Yannik 2 6 6 2 2 Prudnikau, Aliaksandr 0 1 2 0 0
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Stefanou A / Topsel M 1 7 0 1 Flood E / Luttikhuis N 0 6 1 0
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Gunay C / Koken I T 0 4 0 0 Minokoshi M / Wang Y 1 6 5 1
  • Romania F9, Singles
    Cociasu, Andrei 0 5 0 Fortuna, Claudio 1 7 1
  • Serbia F6, Singles
    Rivera-Aranguiz, Guillermo 2 6 6 2 2 Sucevic, Luka 0 1 2 0 0
  • Oberstaufen, Germany
    Fischer, Martin 0 2 0 Marcora, Roberto 0 2 0
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Dunne, Katy 1 6 4 1 Paya, Candice 0 4 1 0
  • Gstaad, Switzerland
    Mina, Gianni 0 6 6 0 0 Laaksonen, Henri 2 7 7 2 2
  • Austria F5, Singles
    Propst, Bjorn 1 6 1 1 Statzberger, Thomas 0 3 3 0
  • Nan Chang, China
    Peng, Shuai 12:50 Kremen, Ilona
  • Denmark F1, Singles
    Holm, Anders Arenfeldt 0 6 0 Grills, Jacob 0 6 0
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Parshina, Yana 0 1 0 0 0 Armitano, Mathilde 2 6 6 2 2
  • Italy F24, Singles
    Leonardi, Filippo 0 5 0 Trevisan, Matteo 0 5 0
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Muntean, Victoria 0 2 0 Wienerova, Lenka 0 5 0
  • Austria F5, Singles
    Nejedly, Pavel 13:00 Reissig, Nicolas
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Jani, Reka-Luca 0 5 0 Kolarova, Veronika 0 3 0
  • Ireland F1, Singles
    Malik, Jathan 0 5 0 Jankovits, Yannick 0 5 0
  • Ireland F1, Singles
    Rosenzweig, Nicolas 0 4 0 0 Corrie, Edward 1 6 3 1
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Kovac, Nika 13:05 Bolsova Zadoinov, Aliona
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Quattrone, Chiara 13:05 Kaczmarek, Nina
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Panova A / Watson H 1 6 1 1 Jovanovski B / Kovinic D 0 4 1 0
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Vogt S / Voracova R 0 5 0 Doroshina O / Dzalamidze N 0 4 0
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Petrei, Marianna 0 3 0 Haas, Barbara 1 6 1
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Distelmans, Steffi 0 4 0 0 Lemoine, Quirine 1 6 1 1
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Winkler, Tanja 0 0 Goetz, Paula 0 0
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Rey, Gaelle 0 1 0 Girard, Magalie 1 6 1
  • Estonia F2, Doubles
    Dubrov A / Novikov A 0 3 1 0 Ivanov V / Sabanin Y 1 6 3 1
  • Ireland F1, Singles
    Banasik, Aaron 0 4 0 Glancy, Daniel 0 4 0
  • Tallinn, Doubles W-C10-EST-01A
    Matojan J / Paalma E 0 4 0 Alzate Esmurzaeva A K / Sarrazin L 0 3 0
  • Oberstaufen, Germany
    Krawietz, Kevin 0 2 0 Gojowczyk, Peter 0 3 0
  • Belgium F8, Singles
    Cagnina, Julien 0 2 0 De Vetter, Philip 0 2 0
  • Germany F9, Singles
    Mokrzycki, Marco 0 1 0 Ruepke, Lukas 0 1 0
  • Baku, Azerbaijan
    Cepelova, Jana 0 2 0 Parmentier, Pauline 0 3 0
  • Slovak Republic F2, Singles
    Partl, Adrian 0 5 0 Buril, Matej 0 0 0
  • Slovak Republic F2, Singles
    Milko, Michal 0 4 0 Kosec, Ivan 0 1 0
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Melander, Hilda 13:30 Primorac, Iva
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Baluu, Sharrmadaa 13:30 Daniels, Carolin
  • Austria F5, Singles
    Haider-Maurer, Mario 0 3 0 Weissborn, Tristan-Samuel 0 1 0
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Chimura, Natsumi 0 1 0 Rus, Kim 0 5 0
  • Tampere, Finland
    Krstin, Pedja 0 2 0 Teixeira, Maxime 0 0 0
  • Germany F9, Singles
    Bobrov, Bogdan 13:40 Torebko, Peter
  • Estonia F2, Doubles
    Mugevicius L / Vasilenko A 13:40 De Groot R / Papasidero L
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Gatto-Monticone G / Grymalska A 13:45 Krejcikova B / Krunic A
  • Oberstaufen, Germany
    Fucsovics, Marton 13:45 Podlipnik-Castillo, Hans
  • Germany F9, Singles
    Negritu, Christoph 0 1 0 Sadlowski, Jan Oliver 0 0 0
  • Gstaad, Switzerland
    Bellucci, Thomaz 13:45 Delbonis, Federico
  • Serbia F6, Singles
    Janvier, Maxime 0 0 Harvey, Luke Immanuel 0 0
  • France F16, Singles
    Couacaud, Enzo 13:50 Bensoussan, Samuel
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Pimia, Olivia 13:50 Pivovarova, Anastasia
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Manjon Mihalic, Nadja 13:50 Ponchet, Jessika
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Lister, Cornelia 13:50 Cazeaux, Amandine
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Benackova K / Kostalova M 13:55 Bukta A / Pantuckova G
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Schoelink, Jade 13:55 Laine, Emma
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Wulcan, Paulina 13:55 Homutova, Anastasija
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Kerkhove L / Rus A 14:00 Birnerova E / Birnerova H
  • Italy F24, Singles
    Giacalone, Omar 14:00 Rizzuti, Giovanni
  • Italy F24, Singles
    Trusendi, Walter 14:00 Giorgini, Daniele
  • Tampere, Finland
    Ramirez Hidalgo, Ruben 14:00 Elias, Gastao
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Gjorcheska L / Ianchuk E 14:00 Cechova K / Horakova N
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Marsoun L / Rumler R 14:00 Poplavskyy S / Yehorov V
  • Austria F5, Singles
    Weidinger, Dominic 14:00 Haenle, Pirmin
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Poikajarvi, Rebecca 14:00 Scholsen, Helene
  • Belgium F8, Singles
    Gille, Sander 14:00 Rochus, Olivier
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Van De Velde, Bernice 14:00 Lehnert, Katharina
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Boualem, Josephine 14:00 Canero Perez, Maria Del Rosario
  • Germany F9, Singles
    Lustyk, Jakub 14:00 Constantinovici, Robert
  • Tallinn, Doubles W-C10-EST-01A
    Bekker K / Frolova A 14:00 Bogoliy D / Smagina S
  • Denmark F1, Singles
    Bergevi, Filip 14:00 Ferrigno, Nicolai
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Faith P / Jurovcik D 14:00 Frommel T / Staubert P
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Kosec I / Semjan M 14:00 Kalenichenko D / Milko M
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Adamescu C / Andrei S 14:00 Degtiareva V / Vorontsova V
  • Serbia F6, Singles
    Djurdjevic, Bogdan 14:00 Sabanov, Matej
  • France F16, Singles
    Kanar, Jonathan 14:05 Rochette, Laurent
  • Serbia F6, Singles
    Milenkovic, Stefan (SRB) 14:05 De Sousa, Gilles
  • Oberstaufen, Germany
    Alund, Martin 14:10 Carballes Baena, Roberto
  • Oberstaufen, Germany
    Eysseric, Jonathan 14:10 Berrer, Michael
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Eraydin, Basak 14:10 Honigova, Sandra
  • Nan Chang, China, Doubles
    Kumkhum L / Tanasugarn T 14:15 HAN X / Zhang K-L
  • Nan Chang, China, Doubles
    Chuang C-J / Namigata J 14:15 DOI M / Hsieh S-Y
  • Austria F5, Singles
    Horansky, Filip 14:20 Pongratz, Maxi
  • Denmark F1, Singles
    Gaspar Murta, Andre 14:20 Ingildsen, Johannes
  • Italy F24, Singles
    Estevez, Maximiliano 14:30 Gaio, Federico
  • Tampere, Finland, Doubles
    Cluskey J / Walsh D 14:30 Kontinen M / Zopp J
  • Austria F5, Doubles
    Schretter J / Weinhandl L 14:30 Blecha J / Pel D
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Reichel, Lena 14:30 Vrbenska, Anna
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Balducci, Alice 14:30 Rubini, Stefania
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Bronzetti, Lucia 14:30 Ferrando, Cristiana
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Spigarelli, Martina 14:30 Papamichail, Despina
  • Nan Chang, China, Doubles
    Adamczak M / Zheng S 14:30 Jakupovic D / Kolar N
  • Ireland F1, Singles
    Milton, Joshua 14:30 Hutt, Sam
  • Ireland F1, Singles
    Stride, Ben 14:30 Nielsen, Frederik
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Lukacs, Vanda 14:35 Heil, Anna Maria
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Kubicikova M / Malikova T 14:40 Bonic B / Zoric N
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Tolibova, Sadafmoh 14:40 Nazarova, Gyulnara
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Ghem A / Souza J 14:40 Basilashvili N / Frantzen R
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Smola M / Veic A 14:40 Albot R / Kowalczyk M
  • Ireland F1, Singles
    Barry, Sam 14:40 Duncan, Scott
  • Tampere, Finland, Doubles
    Cluskey J / Walsh D 14:40 Kontinen M / Zopp J
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Ghem A / Souza J 14:40 Basilashvili N / Frantzen R
  • Belgium F8, Singles
    Hoang, Antoine 14:55 De Weerdt, Olaf
  • Germany F9, Singles
    Eisenzapf, David 14:55 Simunek, David
  • Slovak Republic F2, Singles
    Lipka, Dariusz 14:55 Brtnicky, Filip
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Smola M / Veic A 14:55 Albot R / Kowalczyk M
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Schuurs D / Wacanno E 15:00 Wikkerink J / Zuur M
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Arakawa N / Geukens B 15:00 Arcangioli M / Costa Melgar C
  • Argentina F11, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 15:00 Gutierrez, Oscar Jose
  • Slovak Republic F2, Singles
    Staubert, Pavel 15:05 Carpenter, Jack
  • Bad Waltersdorf, Doubles W-C10...
    Djurdjevic S / Oparenovic A 15:05 Coppola C / Orlini Campos P N
  • Gstaad, Switzerland
    Andujar, Pablo 15:05 Rola, Blaz
  • Germany F9, Singles
    Zynga, Lennart 15:10 Choinski, Jan
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Bossel A / Lammer M 15:10 Bagnis F / Delbonis F
  • Serbia F6, Doubles
    Jandric D / Rakic S 15:15 Navarro S / Rivera-Aranguiz G
  • Oberstaufen, Germany
    Kovalik, Jozef 15:15 Pospisil, Jaroslav
  • Germany F9, Singles
    Endara, Ivan 15:15 Korolev, Evgeny
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Belova, Natalia 15:20 Nancarrow, Alexandra
  • Tampere, Finland, Doubles
    Giner M / Samper-Montana J 15:20 Dzumhur D / Pavlasek A
  • France F16, Doubles
    Jacq G / Rousset E 15:20 Bois M / Lescure M
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Timonen, Roosa 15:25 Iakovleva, Anna
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Machado R / Tosic G 15:30 Charroin O / Fransen S
  • Serbia F6, Doubles
    Halachev D / Neykov A 15:30 Celebic L / Melchiorre D
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Gamarra Martins, Ingrid 15:30 Perez Rojas, Guadalupe
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Cardoso, Juliana Rocha 15:30 Gomide, Julia Mansano
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Estable, Julieta 15:30 Sanchez, Ana Sofia
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Karatantcheva, Sesil 15:30 Witthoeft, Carina
  • Germany F9, Singles
    Mijic, Ivo 15:30 Escoffier, Antoine
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Machado R / Tosic G 15:30 Charroin O / Fransen S
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Andriamarosoa, Sandra 15:30 Stephenson, Francesca
  • Austria F5, Doubles
    Polanka F / Sochurek D 15:30 Beck K / Kekercheni F
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Bosio, Victoria 15:30 Stemmer, Stefanie
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Dembek M / Lourenco D 15:30 Bettles A / Carpenter J
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Lipka D / Toledo Bague P 15:30 Kleman M / Zeleny L
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Maruscak M / Sproch D 15:30 Fabian P / Partl A
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Salas, Emmanuelle 15:30 Morderger, Tayisiya
  • Serbia F6, Doubles
    Godry L / Nagy P 15:35 Ilic L / Milivojevic I
  • France F16, Doubles
    Forcin M / Nastasi U 15:35 Erler O / Grandveau F-P
  • Ireland F1, Doubles
    Fournerie T / Gleeson A 16:00 EDE S / Malik J
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Gajdosova, Jarmila 16:00 Hibi, Mayo
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Kuwata, Hiroko 16:00 Imanishi, Miharu
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Rodionova, Arina 16:00 Gavrilova, Daria
  • Lexington, USA
    Mcgee, James 16:00 Krajicek, Austin
  • Belgium F8, Singles
    Folie, Alexandre 16:00 Geens, Clement
  • Belgium F8, Doubles
    Karlovskiy E / Schonenberg T 16:00 Dehaen T / Meulemans S
  • Atlanta, USA, Doubles
    Pospisil V / Sock J 16:00 Becker B / Moser F
  • Lexington, USA, Doubles
    Kerr J / Martin F 16:00 Giron M / Novikov D
  • Lexington, USA, Doubles
    Bemelmans R / Donskoy E 16:00 Daniell M / Sitak A
  • Lexington, USA, Doubles
    EIN M / Witten J 16:00 Evans D / Smethurst D
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    DI Giuseppe, Martina 16:00 Paolini, Jasmine
  • Lexington, USA, Doubles
    Duckworth J / Reid M 16:00 Polansky P / Shamasdin A
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Turati, Anna 16:00 Remondina, Anna-Giulia
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Sugnaux, Tess 16:00 Marchetti, Giorgia
  • USA F21, Singles
    Blumenberg, Alex 16:00 Dome, Andre
  • USA F21, Singles
    Chappell, Nick 16:00 Vega, Quinton
  • USA F21, Singles
    Schneider, Ronnie 16:00 LI, Yuanfeng
  • USA F21, Singles
    Clark, Brett D 16:00 Strode, Blake
  • USA F21, Singles
    Orkin, Elliott 16:00 Lipman, Maxx
  • USA F21, Singles
    Styslinger, Mac 16:00 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Webley-Smith, Emily 16:00 Sanchez, Maria
  • Atlanta, USA
    Isner, John 16:00 Ginepri, Robby
  • Romania F9, Doubles
    Fifea C / Leahu T 16:00 Ciumac A / Cozbinov A
  • Romania F9, Doubles
    Bucur S I / Dumitru V A 16:00 Grigoriu P / Paval C
  • Atlanta, USA
    Smyczek, Tim 16:00 Matosevic, Marinko
  • Atlanta, USA
    Monfils, Gael 16:00 Sock, Jack
  • Lexington, USA
    Copil, Marius 16:00 Kokkinakis, Thanasi
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Mestach, AN Sophie 16:00 Murray, Samantha
  • Tampere, Finland
    Lokoli, Laurent 16:10 Huta Galung, Jesse
  • Ireland F1, Singles
    O'Mara, Jonny 16:10 Dudley, Robert
  • Belgium F8, Doubles
    Geerts M / Merckx J 16:25 Fleming D / Saez J C
  • Slovak Republic F2, Singles
    Simcak, Juraj 16:25 Majchrzak, Kamil
  • Italy F24, Singles
    Fago, Matteo 16:30 Napolitano, Stefano
  • Italy F24, Singles
    Frigerio, Lorenzo 16:30 Travaglia, Stefano
  • Italy F24, Doubles
    Mercuri F / Rizzuti G 16:30 Giacalone O / Giorgini D
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Geuer N / Wachaczyk J 16:30 Distelmans S / Kempen M
  • Argentina F11, Singles
    Vellbach, Gustavo 16:30 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F11, Singles
    Manzanares, Facundo 16:30 Arus, Rodrigo
  • Argentina F11, Singles
    Mantilla, Felipe 16:30 Monteferrario, Joaquin-Jesus
  • Germany F9, Doubles
    Mokrzycki M / Rauch F 16:30 Groen S / Kaczynski K
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Van De Velde B / Versteeg K 16:30 RUS K / Wagemaker M
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Emmrich M / Kas C 16:30 Andujar P / Monaco J
  • Austria F5, Doubles
    Haider-Maurer M / Poskocil J 16:35 Razborsek N / Stosic M
  • Slovak Republic F2, Singles
    Havaj, Filip 16:35 Vilardo, Francesco
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Koolhof W / Motti A 16:35 Gadomski P / Panfil G
  • Tampere, Finland, Doubles
    Munoz-De La Nava D / Ramirez Hidalgo R 16:40 Gonzales R / Thornley S
  • Tampere, Finland, Doubles
    Munoz-De La Nava D / Ramirez Hidalgo R 16:40 Gonzales R / Thornley S
  • Germany F9, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 16:40 Masur D / Netuschil M
  • Germany F9, Doubles
    Galdon P / Kicker N 16:45 Polonskiy I / Prudnikau A
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Koch-Benvenuto, Andrea 17:00 Vidal, Leticia Garcia
  • Umag, Croatia, Doubles
    Marcan D / Serdarusic N 17:00 Cuevas P / Zeballos H
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Miyazaki, Yuriko Lily 17:00 Nagymihaly, Luca
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Foster, Manisha 17:00 Garcia Fernandez, Andrea
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Fernandez Rabener A / Parres Azcoitia O 17:00 Carrillo Marin A / Luque Moreno M J
  • Umag, Croatia
    Rosol, Lukas 17:00 Riba, Pere
  • Umag, Croatia
    Sijsling, Igor 17:00 Cilic, Marin
  • Spain F19, Singles
    Dominguez Alonso, Pedro 17:00 Ojeda Lara, Ricardo
  • Spain F19, Singles
    Rumyantsev, Alexander 17:00 Garcia-Villanueva, Carlos
  • Spain F19, Singles
    Vaquero Fernandez, Pol 17:00 Ndayishimiye, Hassan
  • Spain F19, Doubles
    Banes M / Eames J 17:00 Gakhov I / Lopez Jaen M A
  • Serbia F6, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 17:05 Katic D / Roganovic S
  • Tampere, Finland, Doubles
    Gigounon G / Goffin D 17:20 Heliovaara H / Pollanen H
  • Tampere, Finland, Doubles
    Gigounon G / Goffin D 17:30 Heliovaara H / Pollanen H
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Hsu, Chieh-Yu 17:30 Loeb, Jamie
  • France F16, Singles
    Joncour, Ronan 17:30 De La Bassetiere, Constant
  • Belgium F8, Doubles
    De Goeijen B / Meuffels A 17:30 Cagnina J / Gille S
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Schaefer, Anne 17:30 Chinellato, Silvia
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Ladurner J / Njoze M 17:30 Brescia G / Ferrando C
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Balducci A / Papamichail D 17:30 Huber L M / Siedliska N
  • USA F21, Singles
    Broady, Liam 17:30 Frank, Mitchell
  • USA F21, Singles
    Dadamo, Jeff 17:30 Lin, Winston
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Ozaki, Risa 17:30 Brady, Jennifer
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Ahn, Kristie 17:30 Gibbs, Nicole
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Gonzalez, Montserrat 17:30 Vickery, Sachia
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Oprandi, Romina 17:30 Mueller, Alexandra
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Kiro, Lynn 17:30 Arconada, Usue Maitane
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Altick, Frances 17:30 Chen, Kelly
  • Romania F9, Doubles
    Beretta D / Gomez J S 17:30 Merzuki M A / Miocic F
  • Romania F9, Doubles
    Antonescu V / Carpen A-D 17:30 Cornea V V / Luncanu P-A
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Hermoso, Ximena 17:30 Watanabe, Hirono
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Amen, Idia 17:30 Higuchi, Yuka
  • Ireland F1, Singles
    Skalsky, Adam Richard Charles 17:30 Strachan, Bruce
  • Ireland F1, Doubles
    Dudley R / Johnson L 17:30 Isaaks R / Stoute I
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Marx P / Rola B 17:50 Brown D / Thiem D
  • Gstaad, Switzerland
    Marti, Yann 17:55 Granollers, Marcel
  • Slovak Republic F2, Singles
    Khomentovskiy, Matvey 17:55 Zsiga, Mate
  • Belgium F8, Doubles
    Rochus O / Storme J J 18:00 Cant L / Martens S
  • Argentina F11, Singles
    Pini, Sebastian Exequiel 18:00 Galarza, Juan Ignacio
  • Argentina F11, Singles
    Sanchez, Rodrigo 18:00 Doria, Luciano
  • Argentina F11, Doubles
    Dias M V D S / Gutierrez O J 18:00 Lipovsek Puches T / Torre E A
  • USA F21, Singles
    Kopinski, Tim 18:00 Redlicki, Martin
  • USA F21, Singles
    Ghasya, Fares 18:00 Escobedo, Ernesto
  • Italy F24, Singles
    Cutuli, Mirko 18:00 De Greef, Arthur
  • Slovak Republic F2, Singles
    Bettles, Andrew 18:05 Madarasz, Gergely
  • Umag, Croatia
    Berlocq, Carlos 18:20 Carreno-Busta, Pablo
  • Umag, Croatia, Doubles
    Knowle J / Marach O 18:20 Cecchinato M / Fognini F
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Comella Aguilo P / Schaffner Riera A 18:30 Burillo Escorihuela I / Roman Dominguez A
  • Spain F19, Singles
    PLA Malfeito, Jaume 18:30 Perez Contri, Sergi
  • Spain F19, Doubles
    Castellon Guasch S / Mesquida Berg O 18:30 Domingues J / Salazar Martin J A
  • Spain F19, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Vega Hernandez D 18:30 Herrera R / Zapata Miralles B
  • Lexington, USA, Doubles
    Kerr J / Martin F 19:00 Giron M / Novikov D
  • Lexington, USA, Doubles
    EIN M / Witten J 19:00 Evans D / Smethurst D
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    CE G / Piai E 19:00 Cardone L / Cardoso J R
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Kurata N / Tomita G 19:00 Capato Camargo I / Gomide J
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Alves C M R / Gamarra Martins I 19:00 Gimenez S / Rossi N
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    DEL Cueto Castillo, Paula 19:00 Martin Tena, Leire
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Stemmer S / Vorih S 19:00 De Sutter J / Oyen S
  • USA F21, Singles
    Childers, Julian Allen 19:00 Boltz, Sebastien
  • USA F21, Singles
    Surreaux, Arthur 19:00 Efferding, Jeremy
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Kuwata H / Sawayanagi R 19:00 Foretz S / Webley-Smith E
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Simmons, Sianna 19:00 Newborn, Rhiann
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Fournier, Elisabeth 19:00 Pierson, Rachel May
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Guarachi, Alexa 19:00 Alda, Rosalia
  • Lexington, USA
    Buchanan, Chase 19:00 Reid, Matt
  • Ireland F1, Doubles
    Corrie E / Nielsen F 19:00 Carpenter M / Taylor S
  • Ireland F1, Doubles
    Bothwell P / O'Hare D 19:00 Dempsey B / Duncan S
  • Italy F24, Singles
    Kubler, Jason 19:30 Caruso, Salvatore
  • Argentina F11, Doubles
    Cuevas M / Senattore Baumbach R 19:30 Monteferrario J-J / Paz G
  • Italy F24, Doubles
    Rondoni P / Travaglia S 19:30 Campo A / Massara A
  • Umag, Croatia, Doubles
    Cermak F / Rosol L 19:40 Hanley P / Marray J
  • Umag, Croatia, Doubles
    Lajovic D / Skugor F 19:40 Dlouhy L / Vesely J
  • Atlanta, USA, Doubles
    Guccione C / Smith J P 20:00 Erlich J / Ram R
  • Atlanta, USA, Doubles
    Barrientos N / Estrella Burgos V 20:00 Ratiwatana SA / Ratiwatana SO
  • Umag, Croatia
    Ramos, Albert 20:00 Robredo, Tommy
  • USA F21, Singles
    Nguyen, Daniel 20:00 Nava, Eduardo
  • USA F21, Doubles
    Lipman M / Orkin E 20:00 Dome A / LI Y
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Hanatani, Nagi 20:00 Totka, Naomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mikheeva, Alina 20:00 Gisonna, Alessandra
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Le Roux, Madrie 20:00 Hattingh, Ilze
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ciraolo, Vincenza 20:00 Genovese, Elaine
  • Lexington, USA, Doubles
    Bemelmans R / Donskoy E 20:20 Daniell M / Sitak A
  • Lexington, USA
    Millot, Vincent 20:20 Gomez, Emilio
  • Lexington, USA
    Duckworth, James 20:20 Thompson, Jordan
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Pedretti T G / Vidal L G 20:30 Perez Rojas G / Sanchez Palau A S
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Smith, Kristina N 20:30 Fieldsend, Liza
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Nefedova, Anastasia Evgenyevna 20:30 Suomalainen, Piia
  • Atlanta, USA
    LU, Yen-Hsun 21:00 Kuznetsov, Alex
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Muratori, Valeria 21:00 Dentoni, Corinna
  • Argentina F11, Doubles
    Estevarena J C / Nani L F 21:00 Mantilla F / Sanchez R
  • Umag, Croatia, Doubles
    Androic T / Cilic M 21:20 Duran G / Gabashvili T
  • Atlanta, USA
    Marchenko, Illya 21:20 Pospisil, Vasek
  • Atlanta, USA
    Venus, Michael 21:20 Sock, Jack
  • Italy F24, Doubles
    Borgo F / Bortolotti M 21:30 Ferrari F / Rigamonti M
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Intert, Amelie 21:30 Shaulskaya, Anastasia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sammons, Michelle 21:30 Alves Valle, Marcela
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cavaday, Naomi 21:30 Prenkovic, Linda
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Lukic, Vojislava 21:30 Bruzzone, Giulia
  • Italy F24, Doubles
    Frigerio L / Trevisan M 21:30 Dutra DA Silva D / Estevez M
  • Lexington, USA, Doubles
    Krajicek A / Williams R 21:40 Jenkins J / Singh S
  • USA F21, Doubles
    Bambridge L / Broady L 22:00 Chappell N / Lin W
  • USA F21, Doubles
    Arevalo-Gonzalez M / Nunez Aguilera A 22:00 Silverman C / Vega Q
  • USA F21, Doubles
    Clark B D / Schneider R 22:00 COX C / Reese H
  • Atlanta, USA
    Lacko, Lukas 22:20 Istomin, Denis
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mokrousova, Greta 22:30 Njuki, Brenda
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kulova, Andrea 22:30 Pera, Costanza
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Tretyak, Ekaterina 22:30 Radovcic, Phenomena
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Strakhova, Valeriya 22:30 Sipek, Natalija
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Higuchi Y / Watanabe H 22:30 Harrison C / Weatherholt M
  • Atlanta, USA, Doubles
    Ebden M / LU Y-H 22:40 Gonzalez S / Lipsky S
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Kharchenko, Anastasia 23:00 Cercone, Alexandra

Igrač Partizana sijao od sreće

Žofri Lovernj: Evo zlata!

Košarka

Autor:

Presrećan sam, naravno, ali želim da osvojim još trofeja, sad ide nova sezona s Partizanom, dodao je mladi francuski reprezentativac

Žofri Lovernj

Pravo zlato... Žofri Lovernj

Bravo, dečko!
Žofri Lovernj najavio je da ga srebro ne zanima i da hoće samo zlato sa Evropskog prvenstva. Obećano - učinjeno, najsjajnija medalja zasijala je na grudima krilnog centra Partizana.

- Evo ga zlato! - smejao se Žofri pokazujući srpskim novinarima odličje.
- Presrećan sam, naravno, ali želim da osvojim još trofeja, sad ide nova sezona s Partizanom - dodao je mladi francuski reprezentativac, a na pitanje kako će proslaviti titulu, odgovorio je:

- Ne znam, popićemo neko piće, brzo se vraćamo u Pariz.

(P. G.)

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Srbija poštuje teritorijalni integritet svih članica UN i zalaže se za mirno rešavanje spornih pitanja Bratislav Gašić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh