• Beijing, China
    Troicki, Viktor 0 3 4 0 0 Berdych, Tomas 2 6 6 2 2
  • Beijing, China
    Makarova, Ekaterina 1 1 6 2 1 Vinci, Roberta 1 6 0 4 1
  • Beijing, China
    Kerber, Angelique 1 6 4 1 1 Kuznetsova, Svetlana 1 2 6 2 1
  • Beijing, China
    Petkovic, Andrea 1 6 7 1 Halep, Simona 1 7 5 1
  • Beijing, China
    Gulbis, Ernests 2 0 Klizan, Martin 6 3
  • Australia F6, Doubles
    Klein B / Propoggia D 07:30 Jenkins J / Krueger M
  • Beijing, China, Doubles
    Klepac A / Soler-Espinosa S 0 1 0 Kops-Jones R / Spears A 0 2 0
  • Tokyo, Japan
    Nishikori, Kei 0 2 0 Young, Donald 0 2 0
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-10...
    Klyueva, Ekaterina 0 1 0 Palkina, Ksenia 0 3 0
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Bopanna R / Paes L 08:00 Dodig I / Melo M
  • Kazakhstan F12, Singles
    Gakhov, Ivan 0 1 0 Nedunchezhiyan, Jeevan 0 2 0
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-10...
    Lazareva, Margarita 0 1 0 Khabibulina, Albina 0 0 0
  • Beijing, China, Doubles
    Hingis M / Pennetta F 0 1 0 Mladenovic K / Pavlyuchenkova A 0 2 0
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-10...
    Kvatsabaia, Sofia 0 0 0 Grinchishina, Alexandra 0 2 0
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-10...
    Pekhova, Polina 0 1 0 Rudakova, Anastasia 0 1 0
  • Kazakhstan F12, Singles
    Lopez-Perez, Enrique 08:25 Sporken, Moos
  • Beijing, China
    Gojowczyk, Peter 08:30 Nadal, Rafael
  • Beijing, China
    Lisicki, Sabine 08:30 Ivanovic, Ana
  • Beijing, China, Doubles
    Barthel M / Minella M 08:35 Kudryavtseva A / Rodionova AN
  • Beijing, China
    Andujar, Pablo 08:35 Dimitrov, Grigor
  • Beijing, China, Doubles
    Errani S / Vinci R 08:55 HAN X / Zhang K-L
  • Beijing, China, Doubles
    Brunstrom J / Monroe N 09:00 Cabal J S / Farah R
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Stuchla, Karolina 09:00 Argyelan, Csilla
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Buzean, Diana 09:00 Adamescu, Cristina
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Arshinkova, Petia 09:00 Platon, Raluca Elena
  • Turkey F34, Singles
    Yurtacan, Efe 09:00 Nedelko, Ivan
  • Turkey F34, Singles
    Rosenzweig, Nicolas 09:00 Ramanathan, Ramkumar
  • Turkey F34, Singles
    Gabb, Richard 09:00 Uchida, Kaichi
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Gaydarzhi, Ksenia 09:00 Rosatello, Camilla
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Negreanu, Daiana 09:00 Shlomo, Keren
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Simpson, Jessica 09:00 Kramperova, Katerina
  • Tokyo, Japan
    Chardy, Jeremy 09:05 Anderson, Kevin
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Nancarrow, Alexandra 09:15 Simic, Jelena
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Cordovani, Elisa 09:15 Klasen, Anna
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Sabino, Lisa 09:15 Bullani, Francesca
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Haas, Sina 09:15 Ferrando, Cristiana
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Klasen, Charlotte 09:15 Rubini, Stefania
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Meliss, Verena 09:15 Remondina, Anna-Giulia
  • Beijing, China, Doubles
    Gulbis E / Matkowski M Djokovic N / Krajinovic F
  • Kazakhstan F12, Singles
    Schutt, Leon 09:30 Horansky, Filip
  • Kazakhstan F12, Doubles
    Lopez-Perez E / Nedunchezhiyan J 09:40 Gakhov I / Sillanpaa H
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-10...
    Khabibulina A / Pekhova P 09:40 Bekker K / Lidkovskaya I
  • Kazakhstan F12, Singles
    Lazov, Alexander 09:45 Hamou, Maxime
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-10...
    MUN V / Tcakanian M 09:45 Grinchishina A / Palkina K
  • Beijing, China
    Cornet, Alize 09:45 Stosur, Samantha
  • Beijing, China, Doubles
    Muguruza G / Suarez Navarro C 09:50 Halep S / Olaru R
  • Beijing, China
    Cuevas, Pablo 09:50 Murray, Andy
  • Kazakhstan F12, Doubles
    Dzhavakian Y / Kolisnyk O 09:55 Shipilov S / Tsoy P
  • Croatia F20, Singles
    Krivic, Ivan 10:00 Popko, Dmitry
  • Croatia F20, Singles
    Semrajc, Janez 10:00 Dmitriev, Kirill
  • Croatia F20, Singles
    Jedruszczak, Mikolaj 10:00 Bellotti, Riccardo
  • Croatia F20, Singles
    Semjan, Marek 10:00 Serdarusic, Nino
  • Beijing, China, Doubles
    Gajdosova J / Tomljanovic A 10:10 Hlavackova A / Peng S
  • Beijing, China, Doubles
    Dellacqua C / Raymond L 10:15 Black C / Mirza S
  • Vallduxo, Singles W-C10-ESP-17...
    Reddy, Snehadevi S 10:30 Savoretti, Alice
  • Vallduxo, Singles W-C10-ESP-17...
    Marti Riembau, Ariadna 10:30 Ianchuk, Elizaveta
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Kuncikova, Lenka 10:30 Ploskina, Helen
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Bogdan, Elena 10:30 Terziyska, Julia
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Kolb, Nadiya 10:30 Shinikova, Isabella
  • Turkey F34, Singles
    Chen, TI 10:30 Bois, Michael
  • Turkey F34, Singles
    Bonzi, Benjamin 10:30 Bodmer, Adrian
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Vankova, Katerina 10:30 YE, Qiu YU
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Kajevic, Ena 10:30 Kerfs, Deborah
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Aksu, Ayla 10:30 Reix, Sherazad
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Giovine, Claudia 10:30 You, Xiaodi
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Marchetti, Giorgia 10:45 Spigarelli, Martina
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Hofer, Verena 10:45 Csoregi, Ilka
  • Italy F34, Singles
    Torroni, Giulio 10:45 Maden, Yannick
  • Italy F34, Singles
    Panfil, Grzegorz 10:45 Basso, Andrea
  • Italy F34, Singles
    Trusendi, Walter 10:45 Chazal, Maxime
  • Italy F34, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 10:45 Leonardi, Filippo
  • Beijing, China, Doubles
    Rojer J-J / Tecau H 10:50 Berdych T / Isner J
  • Mons, Belgium
    Ignatik, Uladzimir 11:00 Vesely, Jiri
  • Mons, Belgium, Doubles
    Gicquel M / Mahut N 11:00 Marach O / Oswald P
  • Croatia F20, Singles
    Mijic, Ivo 11:30 Osmakcic, Marko
  • Croatia F20, Singles
    Radinski, Aljaz 11:30 Michalicka, Marek
  • Croatia F20, Singles
    Kekez, Duje 11:30 Biro, Andre
  • Croatia F20, Singles
    Melchiorre, Davide 11:30 Quinzi, Gianluigi
  • Portugal F8, Singles
    Patael, Ben 11:30 Pulgar-Garcia, Jaime
  • Portugal F8, Singles
    Ojeda Lara, Ricardo 11:30 Barbosa, Romain
  • Portugal F8, Singles
    Martin, Toby 11:30 Silva, Frederico Ferreira
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Nishikori K / Uchiyama Y 11:50 Granollers M / Lopez M
  • Vallduxo, Singles W-C10-ESP-17...
    Saez Larra, Olga 12:00 Wallace, Isabelle
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Mendesova, Pernilla 12:00 Fetecau, Irina
  • Albena, Singles W-C10-BUL-02A
    Alzate Esmurzaeva, Anna Katalina 12:00 Stoilkovska, Magdalena
  • Albena, Doubles W-C10-BUL-02A
    Esen H / Esen L 12:00 Buzean D / Platon R
  • Turkey F34, Singles
    Reboul, Fabien 12:00 Rodriguez-Pace, Ricardo
  • Turkey F34, Singles
    Saito, Takashi 12:00 Tutu, Marshall
  • Turkey F34, Singles
    AL Taweel, Issam 12:00 Hernych, Jan
  • Turkey F34, Doubles
    Altuna T / Ramanathan R 12:00 Durmus D / Maruscak M
  • Turkey F34, Doubles
    Ciumac A / Plotniy A 12:00 Gabb R / Marsalek J
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-34A
    Lampla, Louise 12:00 Koshino, Yurina
  • Germany F14, Singles
    Wagner, Bastian 12:00 Nejedly, Pavel
  • Germany F14, Singles
    Jankovits, Yannick 12:00 Barrere, Gregoire
  • Germany F14, Singles
    Trubrig, Christian 12:00 Schmid, Michal
  • France F21, Doubles
    Joncour R / Suillerot V 12:00 Charroin O / Nys H
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Remondina A-G / Sabino L 12:15 Benoit M / Zimmermann K
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Ferrando C / Nancarrow A 12:15 Klasen A / Klasen C
  • Italy F34, Doubles
    Rondoni P / Trusendi W 12:15 Leonardi F / Torroni G
  • Italy F34, Doubles
    Capecchi D / Oliveira G 12:15 Griekspoor S / Griekspoor T
  • Mons, Belgium
    Arnaboldi, Andrea 12:20 Kamke, Tobias
  • Mons, Belgium, Doubles
    Cagnina J / Gigounon G 12:20 Huta Galung J / Venus M
  • Beijing, China
    Cilic, Marin 12:30 Sousa, Joao (POR)
  • Croatia F20, Doubles
    Dmitriev K / Weissborn T-S 13:00 Bellotti R / Statzberger T
  • Croatia F20, Doubles
    Miocic F / Popko D 13:00 Nekic T / Vidak A
  • France F21, Doubles
    Frantzen R / Walsh D 13:00 Groen S / Sidorenko A
  • Beijing, China
    Williams, Serena 13:30 Safarova, Lucie
  • Albena, Doubles W-C10-BUL-02A
    Kuncikova L / Stuchla K 13:30 Ploskina H / Vdovenco A
  • Turkey F34, Doubles
    Tyurnev E / Vasilyev I 13:30 Yuksel A / Yurtacan E
  • Turkey F34, Doubles
    Bois M / Juneau I 13:30 Erguden U B / Hajek J
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-34A
    Kramperova K / Negreanu D 13:30 Dubska L / Ottomano S
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-34A
    Kerfs D / Rosatello C 13:30 Afanasyeva D / Kyrpot O
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-34A
    YE Q Y / You X 13:30 SUN X L / Zhang Y
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-34A
    Akdemir Y / Yamamoto M 13:30 Giovine C / Simpson J
  • Germany F14, Singles
    Mertl, Jan 13:30 Zynga, Lennart
  • Germany F14, Singles
    Podzus, Martins 13:30 Wunner, Matthias
  • Germany F14, Singles
    Kobelt, Peter 13:30 Marterer, Maximilian
  • Mons, Belgium
    Bellucci, Thomaz 14:00 Ilhan, Marsel
  • Mons, Belgium, Doubles
    Begemann A / Knowle J 14:00 Brown D / Kas C
  • France F21, Singles
    Reinwein, Sami 14:00 Desein, Niels
  • Sweden F6, Singles
    Corrie, Edward 14:30 Brunstrom, Jesper
  • Sweden F6, Singles
    Bossel, Adrien 14:30 Arvidsson, Isak
  • Beijing, China, Doubles
    LIU S / Ning Y 14:45 Benneteau J / Pospisil V
  • Germany F14, Singles
    Wagner, Hannes 15:00 Krawietz, Kevin
  • France F21, Singles
    Peliwo, Filip 15:00 Hemery, Calvin
  • Portugal F8, Singles
    Mensurado, Vasco 15:30 Durasovic, Viktor
  • Portugal F8, Singles
    Ward, Alexander 15:30 Botzer, Bar Tzuf
  • Mons, Belgium
    Darcis, Steve 16:00 Marti, Yann
  • Portugal F8, Doubles
    Barbosa R / Silva F F 16:00 Cuypers B / Gomez Mantilla I
  • Germany F14, Doubles
    Strunk B / Zynga L 16:00 Kobelt P / Smith C
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Parrizas-Diaz, Nuria 16:00 VAZ Osorio De Souza, Andressa Cristina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Silva, Eden 16:00 Lukic, Vojislava
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Dart, Harriet 16:00 Munozova, Anette
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Baluu, Sharrmadaa 16:00 Veselinovic, Ana
  • Sweden F6, Singles
    Milton, Joshua 16:00 Donati, Matteo
  • Sweden F6, Singles
    Rosenholm, Patrik 16:00 Zopp, Jurgen
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Simmonds, Chanel 16:00 Vikhlyantseva, Natalia
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Toljan, Janina 16:00 Valdes, Rianna
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Oosterhout, Erica 16:00 Parazinskaite, Akvile
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Sarrazin, Laetitia 16:00 Chang, Sophie
  • France F21, Singles
    Guez, David 16:30 Jacq, Gregoire
  • Cali, Colombia, Doubles
    Andreozzi G / Duran G 17:00 Leite W / Souza J
  • Cali, Colombia, Doubles
    Gonzalez A / Ramirez C 17:00 Pella C / Zeballos C
  • Germany F14, Doubles
    Haenle P / Wunner M 17:00 Haerteis J / Wagner H
  • Portugal F8, Singles
    Artunedo Martinavarr, Andres 17:00 Arauzo-Martinez, Juan-Samuel
  • Chile F4, Singles
    Podlipnik-Castillo, Hans 17:00 Rivera-Aranguiz, Guillermo
  • Chile F4, Singles
    Kestelboim, Mariano 17:00 Coria, Federico
  • Chile F4, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 17:00 Pereira, Jose
  • Mons, Belgium
    Melzer, Gerald 17:00 Sijsling, Igor
  • Cali, Colombia, Doubles
    Gonzalez A / Ramirez C 17:00 Pella C / Zeballos C
  • Portugal F8, Singles
    Domingues, Joao 17:30 Vivero Gonzalez, Pablo
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Njuki, Brenda 17:30 Abou Zekry, Ola
  • Portugal F8, Singles
    Perez Sanz, David 17:30 Escoffier, Antoine
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Pinto, Giorgia 17:30 Haas, Barbara
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cavaday, Naomi 17:30 Wang, Xi-Yao
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Shaffer, Kennedy 17:30 Norris, Marie
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Miyazaki, Yuriko Lily 17:30 Bhargava, Anamika
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Bouzkova, Marie 17:30 Pegula, Jessica
  • Hilton Head Island, Singles W-...
    Wlodarczak, Karolina 17:30 Martinich, Ivania
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ducu, Ioana 17:30 Daxhelet, Caroline
  • Germany F14, Singles
    Fallert, Florian 18:00 Choinski, Jan
  • Sweden F6, Doubles
    Burton L / Corrie E 18:00 O'Hare D / Salisbury J
  • Sweden F6, Doubles
    Adaktusson J / Blomgren T 18:00 Arvidsson I / Eriksson M
  • Mons, Belgium
    Goffin, David 18:30 Bachinger, Matthias
  • Germany F14, Doubles
    Oakley K / Pauffley N 18:30 Krawietz K / Marterer M
  • France F21, Singles
    Belot, Constantin 18:30 Diarra, Gibril
  • Chile F4, Singles
    Aguilar, Jorge 18:30 Sborowitz, Matias
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Dart H / Sezer M 19:00 Denisenko V / Saikai Y
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Rohira T / Samir S 19:00 Pereira A R E / Vaz Osorio De Souza A C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Ducu I / Silva E 19:00 Van Lier M / Zakarlyuk M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Daxhelet C / Njoze M 19:00 Baluu S / Wang X-Y
  • Cali, Colombia
    Gonzalez, Alejandro 19:00 Lorenzi, Paolo
  • Hilton Head Island, Doubles W-...
    Alves M-F / Wong K 19:00 Ouellet-Pizer C M / Pelletier J
  • Hilton Head Island, Doubles W-...
    Mills D / Parazinskaite A 19:00 Harman E J / Kobelt M
  • Cali, Colombia
    Souza, Joao Olavo 19:00 Lindell, Christian
  • Sacramento, USA
    Williams, Rhyne 19:00 Kozlov, Stefan
  • Sacramento, USA
    Kudla, Denis 19:00 Smyczek, Tim
  • Sacramento, USA
    Giron, Marcos 20:00 Fratangelo, Bjorn
  • Sacramento, USA
    Kutrovsky, Dimitar 20:00 Millman, John
  • Chile F4, Doubles
    Neis F / Pereira J 20:00 Alvo F / Fleming D
  • Chile F4, Doubles
    Coria F / Rivera-Aranguiz G 20:00 Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R
  • Cali, Colombia
    Estrella Burgos, Victor 20:20 Jarry, Nicolas
  • Cali, Colombia
    Andreozzi, Guido 20:20 Bagnis, Facundo
  • Mons, Belgium, Doubles
    Kontinen H / Marray J 20:30 Darcis S / Rochus O
  • Hilton Head Island, Doubles W-...
    Martinich I / Tehrani T 20:30 Clark E / Yergina K
  • Hilton Head Island, Doubles W-...
    Norris M / Valdes R 20:30 Simmonds C / Wlodarczak K
  • Sacramento, USA
    Querrey, Sam 21:00 Nguyen, Daniel
  • Sacramento, USA, Doubles
    Daniell M / Sitak A 21:30 Bolt A / Dancevic F
  • Cali, Colombia, Doubles
    Gonzalez A / Ramirez C 21:40 Bortolotti M / Lorenzi P
  • Sacramento, USA, Doubles
    Reid M / Statham J 22:20 Polansky P / Shamasdin A
  • Sacramento, USA, Doubles
    Kuznetsov A / Mirzadeh V 22:50 Nguyen D / Quigley E

teško gostovanje

Zvezda jedva pobedila Naftan u Belorusiji

Fudbal

Autor:

Zvezda je u beloruskom mestu Vitebsk na poluvremenu vodila sa 3:0, da bi igrači Naftana drugo poluvreme počeli znatno ofanzivnije i smanjili na 3:2, a onda propustili veliku šansu da izjednače

Crvena zvezda, Naftan, Belorusija, vladimir putin,

Teško gostovanje: Fudbaleri Crvene zvezde

VITEBSK - Fudbaleri Crvene zvezde pobedili suu gostima ekipu Naftana sa 4:3 u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu Evropa. Golove za Zvezdu postigli su Filip Kasalica u 9. i 69, kao Luka Milunović u 18. i 34. minutu. Aleksandr Gavrujško postigao je dva gola za Naftan - u 47. iz penala i u 67. minutu, a drugi strelac za beloruski tim bio je Valerl Žukovski u 76. minutu.

Zvezda je u beloruskom mestu Vitebsk na poluvremenu vodila sa 3:0, da bi igrači Naftana drugo poluvreme počeli znatno ofanzivnije i smanjili na 3:2, a onda propustili veliku šansu da izjednače. Crveno-beli su odmah posle toga postigli gol za 4:2, a Naftan je uspeo da smanji na 4:3. Revanš se igra sledeće nedelje u Beogradu.

Zvezda je povela posle kornera koji je izveo Darko Lazović, a loptu je glavom na prvoj stativi uhvatio Kasalica i sproveo je u mrežu. Crveno-beli su i pre i posle gola imali dobru šansu, ali nisu iskoristili nijednu. Lazović je inicirao još jednu šansu, kada je dodao loptu Kasalici u prazno, koji je pokušao da uputi visoki šut, ali je lopta skrenula u stranu, gde je dočekao Milunović i zakucao je u mrežu.

Naleti Zvezde su se tada malo smirili, sve do 34. minuta, kada je Lazović prošao po desnoj strani, dodao je do Milunovića na drugu stranu, a ovaj je smirio i zabio loptu u mrežu za 3:0. Beogradski tim delovao je daleko bolje u prvom poluvremenu i očekivao se potop Naftana u drugom delu, ali je domaći tim izašao na drugih 45 minuta sa potpuno drugim namerama.

Stvari po Naftan krenule su bolje kada je Nikola Maksimović u šesnaesterrcu faulirao Romana Sorokina, posle čega je iskusni Gavrujško iskoristio penal za 1:3. Zvezda je u drugom poluvremenu imala teškoće da napravi izglednu akciju, pošto su domaći fudbaleri napadali u talasima.

Crveno-beli su imali pokušaj Kasalice u 64. minutu, a onda se Naftan poptuno vratio u igru. Maksimović nije uspeo da skine centaršut, a Nikola Mikić je glavom pokušao da raščisti loptu, ali je samo umirio i namestio za Gavrjuška, koji je iz šesnaesterca smireno smestio iza leđa golmana Bobana Bajkovića.

Nedugo potom Naftan je mogao da izjednači, kada je posle još jedne slabe reakcije Zvezdine odbrane nastala gužva ispred gola gostiju, ali je Bajković uspeo da izvuče loptu. Na ponovljenom snimku delovalo je kao da je lopta prešla gol liniju. Sudija, međutim, ništa nije svirao, a Zvezda je krenula u ogranizovanu kontru koju je dovršio Kasalica volejom iz blizine za 4:2.

To nije nimalo omelo domaće igrače, koji su nastavili da napadaju i ubrzo su postigli još jedan gol. Žukovski je kroz šuplju odbranu Zvezde krenuo ka Bajkoviću, a Jovan Krneta gotovo da nije ni pokušao da ga zaustavi, tako da je igrač domaćih imao lak posao za 4:3.

Tek tada je Naftan počeo da usporava, ali je i dalje napadao i praktično je saterao Zvezdu na svoju polovinu, a imao je još nekoliko poluprilika da izjednači.

Naftan- Crvena Zvezda 3:4(0:3)

Pred oko 1.000 gledalaca, sudio je Toni Asuma iz Finske.Strelci: Gavrjuško u 47. iz penala i 68. i Žukovski u 76. za Naftan, a Kasalica u 6. i 69. i Milunović u 18. i 34. minutu za Crvenu zvezdu.Žuti kartoni: Bukatkin, Sorokin, Berezovski, Gorbačev, Žukovski (Naftan), Maksimović, Mladenović, Kasalica (Crvena zvezda).

Naftan: Dovgajla, Berezovski, Gorbačev, Kobec (od 73. Žukovski), Trukov, Bukatkin, Černih, Naumov, Zjulev (od 25. Obrazov), Sorokin, Kovalenko (od 46. Gavrjuško).

Crvena zvezda: Bajković, Mikić, Maksimović, Krneta, Mladenović, Dimitrijević, Milivojević, Evandro (od 71. Kadu), Lazović, Milunović (od 77. Vešović), Kasalica.

 

Rezultati  prvih utakmica 2. kola kvalifikacija za fudbalsku Ligu Evropei

:Arhus (Danska) - Dila Gori (Gruzija) 1:2 (1:1)

AIK Stokholm (Švedska) - Hafnarfjordur (Island) 1:1 (0:1)

APOEL Nikozija (Kipar) - Senica (Slovačka) 2:0 (2:0)

Bnei Jehuda (Izrael) - Širak (Jermenija) 2:0 (0:0)

Eskišehir (Turska) - Sent Džonston (Škotska) 2:0 (1:0)

Mlada Boleslav (Češka) - Tor Akurejri (Island) 3:0 (2:0)

Levski Sofija (Bugarska) - Sarajevo (BiH) 1:0 (0:0)

Metalurg Donjeck (Ukrajina) - Čelik Nikšić (Crna Gora) 7:0 (2:0)

Rozenborg (Norveška) - Ordabasi (Kazahstan) 2:2 (2:0)

Ruh (Poljska) - Metalurg Skoplje (Makedonija) 3:1 (0:0)

Tirana (Albanija) - Alesund (Norveška) 1:1 (1:0)

Slaven Koprivnica (Hrvatska) - Portdaun (S.Irska) 6:0 (3:0)

Spartak Trnava (Slovačka) - Sligo Rovers (Irska) 3:1 (3:0)

Diferdanž (Luksemburg) - Gent (Belgija) 0:1 (0:1)

Soligorsk (Belorusija) - Rid (Austrija) 1:1 (1:0)

Rustavi (Gruzija) - Viktoria Plzenj (Češka) 1:3 (1:2)

Inter Baku (Azerbejdžan) - Asteras Tripolis (Grčka) 1:1 (0:0)

JJK (Finska) - Zeta Golubovci (Crna Gora) 3:2 (2:2)

Olimpija Ljubljana (Slovenija) - Tromzo (Norveška) 0:0

Levadija Talin (Estonija) - Anortozis Famagusta (Kipar) 1:3 (0:1)

Lokomotiva Plovdiv (Bugarska) - Vitese (Holandija) 4:4 (1:2)

Renova (Makedonja) - Gomel (Belorusija) 0:2 (0:2)

Anži Mahačkala (Rusija) - Honved (Mađarska) 1:0 (1:0)

Hazar Lenkoran (Azerbejdžan) - Leh Poznanj (Poljska) 1:1 (1:1)

Milsami (Moldavija) - Aktobe (Kazahstan) 4:2 (2:1)

Naftan (Belorusija) - Crvena zvezda (Srbija) 3:4 (0:3)

Metalurgs Lijepaja (Letonija) - Legija Varšava (Poljska) 2:2 (1:1)

Dačija (Moldavija) - Elfsborg (Švedska) 1:0 (1:0)

Rapid Bukurešt (Rumunija) - Mipa (Finska) 3:1 (3.1)

Jang Bojs (Švajcarska) - Žimbru Kišinjev (Moldavija) 1:0 (0:0)

Žalgiris (Litvanija) - Admira Beč (Austrija) 1:1 (0:1)

Tvente (Holandija) - Inter Turku (Finska) 1:1 (0:1)

Servet (Švajcarska) - Gandžasar Kapan (Jermenija) 2:0 (0:0)

Osijek (Hrvatska) - Kalmar (Švedska) 1:3 (1:1)

Makabi Netanja (Izrael) - Kups (Finska) 1:2 (0:2)

Mura (Slovenija) - CSKA Sofija (Bugarska) 0:0

Slovan Bratislava (Slovačka) - Fehervar (Mađarska) 1:1 (1:1)

Hajduk Split (Hrvatska) - Skonto (Letonija) 2:0 (1:0)

Vojvodina (Srbija) - Suduva (Litvanija) 1:1 (0:0)

Široki Brijeg (BiH) - Sent Patriks (Irska) 1:1 (0:1)

Revanš susreti na programu su za sedam dana.

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (15)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • lepi

    lepi

    Svake godine ista prica,sa ovim potencijalom i ovom igrom koju je pruzila , Zvezda moze do drugog kola a i ako ode dalje bice rupa za punjenje.To je Zvezdina realnost, nazalost.

    17 Odgovori 
  • miro,slovenija

    miro,slovenija

    Robi,znam da ti nije lako ali.......umjesto treninga neka tvoji"igrači" pogledaju poneku utakmicu evropskih klubova,mogu to da odrade i na putovanjima,autobusi su moderni,klimatizovani,imaju video uređaje.Ovo zaista nema smisla.

    15 Odgovori 
  • Nebojsa

    Nebojsa

    Koada su dozvolili da im ovi daju tri gola .Sramota bas .Cemu li se nadaju dalje ??? Ocajni su i nikada slabiji .Uprava napolje.Nikda slabija i jadnija Zvezda.

    14 Odgovori 

Poslednji komentar

  • Braca

    Braca

    Sta da se kaze posle onakve utakmice. Tacno je da je zvezda ostvarila pobedu na gostovanju sto joj pruza realne sanse da prodje u narednu rundu, ali je ta pobeda ostavila gorak ukus. Zvezda je juce igrala sa ne tako ozbiljnom evropskom ekipom koja joj je davala puno prostora za napade i postizanje golova, narocito u prvom delu. Domacin je u drugom ... više poluvremenu borbenijom igrom, uz greske protivnika, bio nadomak izjednacenja. Osnovni problem juce je bio taj sto su zvezdini igraci u glavama jos uvek "na pripremama" (igrali mec kao da je pripremni-prijateljski) i sto su pokazali slabosti zbog kojih ce ih neka malo bolja ekipa od belorusa, tesko kazniti.

    1 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Srbija je okrenuta dijalogu i primeni sporazuma čiji je cilj normalan suživot Srba i Albanaca na Kosovu Marko Ðurić, direktor Kancelarije za KiM

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!