• Tokyo, Japan, Doubles
    Kudryavtseva A / Rodionova AN 1 6 3 6 1 1 Jankovic J / Parra Santonja A 2 2 6 10 2 2
  • Seoul, South Korea
    Han, Na-Lae 0 3 0 Lepchenko, Varvara 0 2 0
  • Tokyo, Japan
    Vandeweghe, Coco 05:30 Cibulkova, Dominika
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Black C / Mirza S 06:00 Dellacqua C / Raymond L
  • Seoul, South Korea
    Friedsam, Anna-Lena 06:00 Pliskova, Karolina
  • Seoul, South Korea
    Mchale, Christina 06:00 Barthel, Mona
  • Tokyo, Japan
    Bencic, Belinda 06:45 Safarova, Lucie
  • Seoul, South Korea
    Radwanska, Agnieszka 07:15 Scheepers, Chanelle
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Cibulkova D / Flipkens K 07:15 Date-Krumm K / Zahlavova Strycova B
  • Seoul, South Korea, Doubles
    Panova A / Watson H 07:15 Arruabarrena L / Begu I-C
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Dzalamidze, Natela 08:00 Kvatsabaia, Sofia
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Ianchuk, Olga 08:00 Paolini, Jasmine
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Grymalska, Anastasia 08:00 Khazaniuk, Deniz
  • Guangzhou, China
    Niculescu, Monica 08:00 Doi, Misaki
  • Guangzhou, China
    Riske, Alison 08:00 Zhang, Kai Lin
  • Guangzhou, China
    Puig, Monica 08:00 Zhang, Ling
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Gajdosova J / Rodionova AR 08:30 Muguruza G / Suarez Navarro C
  • Seoul, South Korea, Doubles
    Chan H-C / Chan Y-J 08:30 Barthel M / Minella M
  • Seoul, South Korea, Doubles
    Kirilenko M / Wickmayer Y 08:30 Pliskova KA / Pliskova KR
  • Izmir, Turkey
    Rudnev, Valery 09:00 Gerasimov, Egor
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Brianti, Alberta 09:00 Gjorcheska, Lina
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Rodina, Evgeniya 09:00 Jani, Reka-Luca
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Njiric, Silvia 09:00 Kozlova, Kateryna
  • Izmir, Turkey
    Jaziri, Malek 09:00 Ilkel, Cem
  • Izmir, Turkey
    Ledovskikh, Mikhail 09:00 Pavic, Ante
  • Turkey F32, Singles
    Ramanathan, Ramkumar 09:00 Trongcharoenchaikul, Wishaya
  • Turkey F32, Singles
    Simon, Tobias 09:00 Bodmer, Adrian
  • Turkey F32, Singles
    Shofayziyev, Shonigmatjon 09:00 Nagao, Katsuki
  • Turkey F32, Singles
    Clayton, Scott 09:00 Lee, Duck Hee
  • Turkey F32, Singles
    Gabb, Richard 09:00 Grenier, Hugo
  • Turkey F32, Singles
    Brinkman, Nils 09:00 Takeshima, Shunrou
  • Turkey F32, Singles
    Khabibulin, Timur 09:00 Moritani, Soichiro
  • Turkey F32, Singles
    Bretting, Dimitri 09:00 Pecotic, Matija
  • Guangzhou, China
    Zhu, Lin 09:15 Hsieh, Su-Wei
  • Guangzhou, China
    Wang, Yafan 09:15 Martic, Petra
  • Guangzhou, China
    Peer, Shahar 09:15 Cornet, Alize
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Szatmari, Agnes 09:30 Strakhova, Valeriya
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Gorgodze, Ekaterine 09:30 Sezer, Melis
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Kovalets, Sofiya 09:30 Piskun, Oleksandra
  • Italy F32, Singles
    Trusendi, Walter 09:45 Pancaldi, Luca
  • Italy F32, Singles
    Jastraunig, Lukas 09:45 Campo, Antonio
  • Italy F32, Singles
    Picco, Francesco 09:45 Rondoni, Pietro
  • Italy F32, Singles
    Giacalone, Omar 09:45 Tatlot, Johan Sebastien
  • Italy F32, Singles
    Maden, Yannick 09:45 Sonego, Lorenzo
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Smith, Maria 09:45 Touly, Carla
  • Serbia F13, Singles
    Grabul, Dimitar 10:00 Sabanov, Ivan
  • Metz, France
    Przysiezny, Michal 10:00 Monfils, Gael
  • Serbia F13, Singles
    Chettar, Medy 10:00 Katic, Dejan
  • Serbia F13, Singles
    Borsos, Gabor 10:00 Sakharov, Gleb
  • Serbia F13, Singles
    Durguti, Besir 10:00 Mirtea, Dragos Cristian
  • Sweden F4, Singles
    Ouyang, Bowen 10:00 Adaktusson, Jacob
  • Sweden F4, Singles
    Arvidsson, Isak 10:00 Brunstrom, Jesper
  • Sweden F4, Singles
    Eriksson, Markus 10:00 Kobelt, Peter
  • Sweden F4, Singles
    Ivashka, Ilya 10:00 Solberg, Christoffer
  • France F19, Singles
    Crepaldi, Erik 10:00 Fomba, Eric
  • Tokyo, Japan
    Ivanovic, Ana 10:00 Azarenka, Victoria
  • Trnava, Slovakia
    Mertl, Jan 10:00 Haider-Maurer, Andreas
  • Spain F27, Singles
    Willis, Marcus 10:00 Pulgar-Garcia, Javier
  • Spain F27, Singles
    Kocyla, Arkadiusz 10:00 Ojeda Lara, Ricardo
  • Spain F27, Singles
    Pulgar-Garcia, Jaime 10:00 Martinez Portero, Pedro
  • Spain F27, Singles
    Alcaraz Ivorra, Albert 10:00 Ndayishimiye, Hassan
  • Izmir, Turkey
    Bozoljac, Ilija 10:00 Coric, Borna
  • Izmir, Turkey
    Marti, Yann 10:00 Bemelmans, Ruben
  • Izmir, Turkey
    Erguden, Baris 10:00 Brkic, Tomislav
  • Croatia F18, Singles
    Miocic, Franko 10:00 Ternar, Tomislav
  • Izmir, Turkey
    Donskoy, Evgeny 10:00 Basic, Mirza
  • Croatia F18, Singles
    Kraljevic, Filip 10:00 Pierce, Aron
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Kotelesova, Barbara 10:00 Fett, Jana
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Lukas, Tena 10:00 Novikova, Maria
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Rohanova, Petra 10:00 Lemmens, Elke
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Primorac, Iva 10:00 Wachaczyk, Julia
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Rebersak, Polona 10:00 Van De Graaf, Gabriela
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Bara, Irina Maria 10:30 Leykina, Polina
  • Guangzhou, China
    Torro-Flor, Maria-Teresa 10:30 XU, Yi-Fan
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Shinikova, Isabella 10:30 Rus, Arantxa
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Mrdeza, Tereza 10:30 Michel, Lara
  • Trnava, Slovakia
    Volandri, Filippo 10:30 Novak, Dennis
  • Trnava, Slovakia
    Fucsovics, Marton 10:30 Smirnov, Artem
  • Trnava, Slovakia
    Skugor, Franko 10:30 Ungur, Adrian
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Van Cauter, Anais 10:30 Paquet, Chloe
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Gervais, Fiona 10:30 Honcova, Michaela
  • Turkey F32, Singles
    AL Taweel, Issam 10:30 Ehara, Hiroyasu
  • Turkey F32, Singles
    Wachiramanowong, Kittipong 10:30 Koyama, Keita
  • Turkey F32, Singles
    Kikuchi, Gengo 10:30 Kiuamov, Timur
  • Turkey F32, Singles
    Manegin, Anton 10:30 Heller, Peter
  • Turkey F32, Singles
    Carpenter, Jack 10:30 Gulyevskyy, Oleksandr
  • Turkey F32, Singles
    Apostol, Andrei Stefan 10:30 Boborykin, Alexander
  • Turkey F32, Singles
    Watanuki, Keisuke 10:30 Bellier, Antoine
  • Turkey F32, Singles
    Goldsteiner, Peter 10:30 Boutillier, Remi
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Bolkvadze, Mariam 11:00 Solovyeva, Valeria
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Kapshay, Veronika 11:00 Majeric, Tadeja
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Lazareva, Margarita 11:00 Benaissa, Amira
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Sakkari, Maria 11:00 Canero Perez, Maria Del Rosario
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Cervera-Vazquez, Lucia 11:00 Eklund, Mia
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    De La Torre-Sanchez, Rocio 11:00 Gutierrez Carrasco, Maria
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Marti Riembau, Ariadna 11:00 Saez Larra, Olga
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Riley, Alexandra 11:00 Boukezzi, Sarra
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Wang, Xi-Yao 11:00 Fafaliou, Stamatia
  • Metz, France
    Nieminen, Jarkko 11:00 Stakhovsky, Sergiy
  • Metz, France
    Sousa, Joao (POR) 11:00 Dodig, Ivan
  • Tokyo, Japan
    Kerber, Angelique 11:15 Svitolina, Elina
  • Italy F32, Singles
    MAS Mascolo, Adria 11:15 Fortuna, Claudio
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Nancarrow, Alexandra 11:15 Ferrando, Cristiana
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Mordegan, Federica 11:15 Tiel, Elke
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Benoit, Marie 11:15 Armitano, Mathilde
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Trevisan, Martina 11:15 Savoretti, Alice
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Prati, Federica 11:15 Stefanini, Lucrezia
  • Serbia F13, Singles
    Milojevic, Nikola 11:30 Tarpov, Danail
  • Serbia F13, Singles
    Tepavac, Marko 11:30 Dima, Dragos
  • Serbia F13, Singles
    Milicevic, Stefan 11:30 Trendafilov, Petar
  • Serbia F13, Singles
    Jotovski, Tomislav 11:30 Milenkovic, Stefan (SRB)
  • Sweden F4, Singles
    Zopp, Jurgen 11:30 Cao, Zhaoyi
  • Sweden F4, Singles
    Donati, Matteo 11:30 Haenle, Pirmin
  • Sweden F4, Singles
    Kocevar-Desman, Tom 11:30 Rosenholm, Patrik
  • Sweden F4, Singles
    Gao, Xin 11:30 Ymer, Mikael
  • Izmir, Turkey
    Vorster, Tucker 11:30 Krajinovic, Filip
  • France F19, Singles
    Ouanna, Josselin 11:30 Brechemier, Thomas
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Bowtell, Amy 11:30 Hogenkamp, Richel
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Georges, Myrtille 11:30 Dodin, Oceane
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    De Vroome, Indy 11:30 Dolonc, Vesna
  • Spain F27, Singles
    Martinez, Mateo Nicolas 11:30 Grant, Michael
  • Spain F27, Singles
    Hernando Ruano, Jorge 11:30 Pavic, Mate
  • Spain F27, Singles
    Cayre, Paul 11:30 Lescure, Mick
  • Spain F27, Singles
    Voinea, Christian 11:30 Arenas-Gualda, Ivan
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Jaziri M / Kudryavtsev A 11:30 Cerretani J / Zverev A
  • Izmir, Turkey
    Kravchuk, Konstantin 11:30 Moriya, Hiroki
  • Croatia F18, Singles
    Androic, Toni 11:30 Geens, Clement
  • Izmir, Turkey
    Sorensen, Louk 11:30 Marchenko, Illya
  • Croatia F18, Singles
    Rizzuti, Giovanni 11:30 Mitak, Mladen
  • Croatia F18, Singles
    Salaba, Libor 11:30 Partl, Adrian
  • Croatia F18, Singles
    Masur, Daniel 11:30 Gigounon, Germain
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Sibille, Constance 11:30 Kaminkova, Katerina
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Vorih, Stefanie 11:30 Parshina, Yana
  • Trnava, Slovakia
    Albot, Radu 11:50 Crivoi, Victor
  • Trnava, Slovakia
    Hajek, Jan 12:00 Copil, Marius
  • Trnava, Slovakia
    Hanescu, Victor 12:00 Delic, Mate
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Mitu, Cristina-Andreea 12:00 Dascalu, Nicoleta
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Evtimova, Dia 12:00 Bozhilova, Kalina
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Arshinkova, Petia 12:00 Tomova, Viktoriya
  • France F19, Singles
    Cagnina, Julien 12:00 Otte, Oscar
  • Guangzhou, China
    Bacsinszky, Timea 12:00 Soler-Espinosa, Silvia
  • Meknes, Morocco
    Carreno-Busta, Pablo 12:00 Travaglia, Stefano
  • Meknes, Morocco
    Menendez-Maceiras, Adrian 12:00 Obry, Julien
  • Meknes, Morocco
    Safwat, Mohamed 12:00 Dzumhur, Damir
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    LU, Jia-Jing 12:00 Hobgarski, Katharina
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Muntean, Victoria 12:00 Klasen, Charlotte
  • Metz, France
    Serra, Florent 12:20 Goffin, David
  • Metz, France
    Lajovic, Dusan 12:20 Struff, Jan-Lennard
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Fomina A / Zaniewska S 12:30 Kovalets S / Vinogradova P
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Lidkovskaya I / Vorontsova V 12:30 Sezer M / Stefkova B
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Boukezzi, Fatima Zohra 12:30 Cazeaux, Amandine
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Halo, Assia 12:30 Boualem, Josephine
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Curovic, Tamara 12:30 Rigozzi, Chantelle
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Coin, Julie 12:30 Mestach, AN Sophie
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Bejenaru, Karola Patricia 12:30 Cavalle-Reimers, Ivonne
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Ferrer-Suarez, Ines 12:30 Perez-Somarriba, Estela
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Reddy, Snehadevi S 12:30 Bacquie, Alice
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Fernandez-Rabener, Arabela 12:30 Gonzalez Encinas, Marta Huqi
  • Italy F32, Singles
    Mager, Gianluca 12:45 Torroni, Giulio
  • Italy F32, Singles
    Molina, Emanuele 12:45 Carli, Cristian
  • Italy F32, Doubles
    Trusendi W / Volante M 12:45 DI Ienno D / Vilardo F
  • Italy F32, Doubles
    Mercuri F / Pancaldi L 12:45 Frigerio L / Portaluri G
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Palmigiano, Francesca 12:45 Pieri, Jessica
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Arcidiacono, Federica 12:45 Deagostini, Margaux
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Skupski K / Skupski N 12:50 Bemelmans R / Bozoljac I
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Coric B / Pavic A 12:50 Ilkel C / Yurtacan E
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Rudnev V / Shyla Y 12:50 Krajinovic F / Tosic G
  • Serbia F13, Singles
    Danis, Marko 13:00 Massa, Alexandre
  • Serbia F13, Singles
    Djokovic, Marko 13:00 Djere, Laslo
  • Sweden F4, Doubles
    Arvidsson I / Eriksson M 13:00 Lundkvist G / Regner A
  • Sweden F4, Doubles
    Adaktusson J / Blomgren T 13:00 Bettles A / Kivanda S E
  • Sweden F4, Doubles
    Ohrvall M / Solberg C 13:00 Brunstrom J / Dubarenco M
  • Sweden F4, Doubles
    Orno P / Shabib M 13:00 Balaji N / Rosenholm P
  • France F19, Singles
    Guez, David 13:00 Matsukevitch, Denis
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Witthoeft, Carina 13:00 Mertens, Elise
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Arvidsson, Sofia 13:00 Golubic, Viktorija
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Beygelzimer, Yuliya 13:00 Bonaventure, Ysaline
  • Croatia F18, Singles
    Semrajc, Janez 13:00 O'Connell, Christopher
  • Croatia F18, Singles
    Obert, Adrian 13:00 Kekez, Duje
  • Croatia F18, Singles
    Celebic, Ljubomir 13:00 O'Mara, Jonny
  • Croatia F18, Doubles
    Navarro S / Peters F 13:00 Bizjak B / Stosic M
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Faber, Tea 13:00 Leweurs, Angela
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Kaercher C / Nilsson A-C 13:00 Marc M / Pislak M
  • Guangzhou, China, Doubles
    Chuang C-J / Liang C 13:15 Olaru R / Peer S
  • Meknes, Morocco
    Viola, Matteo 13:20 Ramos, Albert
  • Meknes, Morocco
    Sabry, Sherif 13:20 Reuter, Yannik
  • Meknes, Morocco
    Ramirez Hidalgo, Ruben 13:20 Coppejans, Kimmer
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Orlova, Natalia 13:30 Scholsen, Helene
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Yerolymos, Margot 13:30 Schaeder, Laura
  • Metz, France, Doubles
    Brunstrom J / Oswald P 13:40 Bednarek T / SA A
  • Trnava, Slovakia
    Darcis, Steve 14:00 Cecchinato, Marco
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Yordanova, Nikol 14:00 Fetecau, Irina
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Ploskina, Helen 14:00 Tig, Patricia Maria
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Lottner A / Neuwirth Y 14:00 Jani R-L / Shinikova I
  • France F19, Doubles
    Guillin J / Petel M 14:00 Inzerillo J / Rice D
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Bonic, Barbara 14:00 Heil, Anna Maria
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Bhatia, Riya 14:00 Tan, Harmony
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Barbat K / Brown L 14:00 Hogenkamp R / Kerkhove L
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Amour S / Benhalima S 14:00 Boudjadi H / Boudjadi Y
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Skugor F / Veic A 14:00 Balleret B / Motti A
  • Italy F32, Doubles
    Jastraunig L / Mas Mascolo A 14:15 Dettinger M / Raab D
  • Italy F32, Doubles
    Maden D / Maden Y 14:15 Giacalone O / Rondoni P
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Benoit M / Zimmermann K 14:15 DI Giuseppe M / Marchetti G
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Hammond M / Smith M 14:15 Lombardo B / Trevisan M
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Hofer V / Mordegan F 14:15 Balducci A / Brescia G
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Ferrando C / Rubini S 14:15 Baranska A / Siedliska N
  • Serbia F13, Doubles
    Borsos G / Mirtea D C 14:30 Grabul D / Jotovski T
  • Serbia F13, Doubles
    Sulea T C / Tatomir L G 14:30 Milenkovic S / Milicevic S
  • Serbia F13, Doubles
    Malyshev G / Waloch M 14:30 Jandric D / Licciardi P
  • Serbia F13, Doubles
    Chettar M / Diep F 14:30 Sabanov I / Sabanov M
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Buyukakcay, Cagla 14:30 Dart, Harriet
  • Croatia F18, Singles
    Faber, Mateo 14:30 Nekic, Tim
  • Croatia F18, Doubles
    Elangovan N / Matic N 14:30 Kraljevic F / Miocic F
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Kleinsteuber T / Vorih S 14:30 Novikova M / Ryskova L
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Cortanovacki M / Pertusa Garcia L 14:30 Kotelesova B / Zagorac E
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Fett J / Primorac I 14:30 Lemmens E / Van De Graaf G
  • Meknes, Morocco
    Karatsev, Aslan 14:40 Carballes Baena, Roberto
  • Meknes, Morocco
    Mertens, Yannick 14:40 Pouille, Lucas
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Karaitiana J / Miyakawa N 15:00 Kalimullina A / Kalimullina R
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Dzehalevich E / Ostlund F 15:00 Shkudun A / Wang Y
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Cepelyte A / Mikulskyte J 15:00 Ornberg M / Rinaldo Persson K
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    LI Y / You X 15:00 Wannasuk N / Wongteanchai V
  • Campinas, Brazil
    Zampieri, Caio 15:00 Becker, Richard
  • Metz, France, Doubles
    Junaid R / Sitak A 15:00 Lorenzi P / Seppi A
  • Trnava, Slovakia
    Haase, Robin 15:00 Kovalik, Jozef
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 15:00 Romboli F / Turini T
  • France F19, Singles
    Joncour, Ronan 15:00 Authom, Maxime
  • Campinas, Brazil
    Ghem, Andre 15:00 Neis, Fabricio
  • Argentina F18, Singles
    Coria, Federico 15:00 Gennaro, Dante
  • Argentina F18, Singles
    Buchhass, Matias Rodolfo 15:00 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F18, Singles
    Monteferrario, Joaquin-Jesus 15:00 Ameal, Juan Ignacio
  • Argentina F18, Singles
    Cressa, Mateo Facundo 15:00 Moreno, Federico
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Bhambri P / Yondem I 15:00 Chikalkina A / Novoselova P
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Donaldson A / Gaydarzhi K 15:00 De Bernardi C / Vangelova A
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Jebavy R / Pospisil J 15:20 Carpen A-D / Ignatik U
  • Campinas, Brazil
    Collarini, Andrea 15:30 Andreozzi, Guido
  • Campinas, Brazil
    Silva, Caio 15:30 Lindell, Christian
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Kozlova K / Rodina E 15:30 Daniels C / Michel L
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Bara I / Mitu C-A 15:30 Sliusar K / Terziyska J
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Evtimova D / Tomova V 15:30 Melander H / Peterson R
  • France F19, Doubles
    Crepaldi E / Jahn J 15:30 Commin C / Medvedev D
  • Campinas, Brazil
    Arguello, Facundo 15:30 Pereira, Jose
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Ozgen P / Vrljic A 15:30 Geuer N / Golubic V
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    LIM A / Witthoeft C 15:30 Coin J / Webley-Smith E
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Kocher, Imane 15:30 Brouleau, Lou
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Honcova M / Niedmers N 15:30 Dimmer L / Pesch S
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Granollers-Pujol G / Samper-Montana J 15:30 Marcan D / Sancic A
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Morgina, Anna 16:00 Pereira, Alory Regina Elorriaga
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Rogers, Megan 16:00 Hattingh, Ilze
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Stojanovic, Jelena 16:00 Lukic, Vojislava
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Marinkovic, Bojana 16:00 Yokota, Natsumi
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Atucha Gomez, Ainhoa 16:00 Schaffner Riera, Aina
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Ferrer-Suarez I / Sakkari M 16:00 Bejenaru K P / Sharifova K
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Paredes Roemer L C / Saez Larra O 16:00 De La Torre-Sanchez R / Gutierrez Carrasco M
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Belhadj S / Benaissa A 16:00 Halo A / Khetib D
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Grassi C / Thornley S 16:00 Sabry S / Safwat M
  • Metz, France
    Mahut, Nicolas 16:00 Chardy, Jeremy
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Podlipnik-Castillo H / Travaglia S 16:00 Menendez-Maceiras A / Ramirez Hidalgo R
  • Metz, France, Doubles
    Eysseric J / Mannarino A 16:20 Marray J / Murray J
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Cermak F / Dlouhy L 16:20 Beck K / Zelenay I
  • France F19, Singles
    Tchoutakian, Maxime 16:30 Jacq, Gregoire
  • Argentina F18, Singles
    Casanova, Hernan 16:30 Malla, Bastian
  • Argentina F18, Singles
    Heras, Patricio 16:30 Capalbo, Franco
  • Argentina F18, Singles
    Gimenez Pilutik, Inaki 16:30 Paz, Juan Pablo
  • Argentina F18, Singles
    Ficovich, Juan Pablo 16:30 Hidalgo, Gabriel Alejandro
  • Campinas, Brazil
    Klec, Ivo 16:50 Elias, Gastao
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Hossam K / Zaitcev A 16:50 Cipolla F / Viola M
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Pfizenmaier, Dinah 17:00 Kan, Victoria
  • Quito, Ecuador
    Dellien, Hugo 17:00 Angelinos, Theodoros
  • France F19, Doubles
    Brechemier T / Galdon M 17:00 Cagnina J / Dubail J
  • Colombia F6, Singles
    Hernandez, Jose 17:00 Ruiz Naranjo, Mateo Andres
  • Colombia F6, Singles
    Pallares-Gonzalez, Michael-Ray 17:00 Escobar, Felipe
  • Colombia F6, Singles
    Bortolotti, Marco 17:00 Zornosa, Steffen
  • Colombia F6, Singles
    Alvarez-Guzman, Mauricio 17:00 Mantilla, Felipe
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Canero Perez M D R / Del Cueto Castillo P 17:00 Cavalle-Reimers I / Cervera-Vazquez L
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Barnett S / Buchanan C 17:00 King K / Spir J-C
  • Canada F11, Singles
    Tikhomirov, Maksim 17:00 Siwy, Rudolf
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Boev M / LU J-J 17:00 Coppola C / Van Cauter A
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Scheepens J / Scholsen H 17:00 Klasen C / Uebelhoer C
  • Canada F11, Singles
    Shane, Justin 17:00 Wolmarans, Fritz
  • Canada F11, Singles
    Bester, Philip 17:00 Vega, Quinton
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Lavrikova, Ekaterina 17:30 Dancetovic, Emilija
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Bruzzone, Giulia 17:30 Paul, Sharon Sanchana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Chamarthi, Sai Samhitha 17:30 Andrady, Arantxa
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Yushchenko, Valeriya 17:30 Sizikova, Yana
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Garcia Perez, Georgina 17:30 Romeo, Caroline
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Palhoto, Maria 17:30 Chiesa, Deborah
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    D'Oliveira E / Reddy S S 17:30 Fernandez Rabener A / Ozga J
  • Quito, Ecuador
    Zeballos, Horacio 18:00 Cuevas, Martin
  • Metz, France
    Tsonga, Jo-Wilfried 18:00 Muller, Gilles
  • Argentina F18, Doubles
    Cressa M F / Monteferrario J-J 18:00 Agamenone F / Contreras E A
  • Argentina F18, Doubles
    Ortega Enriquez I / Vilaro A 18:00 Iliev J I / Suarez Gonzalez A
  • Quito, Ecuador
    Estrella Burgos, Victor 18:00 Escobar, Gonzalo
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Mello H / Scarpelli G 18:10 Michon A / Olivo R
  • Colombia F6, Singles
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 18:30 Marin, Adolfo
  • Colombia F6, Singles
    Mora, Daniel 18:30 Galan Riveros, Daniel Elahi
  • Colombia F6, Singles
    Bernardi, Pedro 18:30 Crowley, Keith-Patrick
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Kerfs, Deborah 18:30 Versteeg, Kelly
  • Canada F11, Singles
    Major, Philip Wilbert 18:30 Gosea, Farris Fathi
  • Canada F11, Singles
    King, Evan 18:30 Shapovalov, Denis
  • Canada F11, Singles
    Tabilo, Alejandro 18:30 Recouderc, Laurent
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mackey, Ashley 19:00 VAZ Osorio De Souza, Andressa Cristina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kaufinger, Ina 19:00 Ladurner, Jasmin
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Munozova, Anette 19:00 Easwaramurthi, Ashmitha
  • Quito, Ecuador
    Buchanan, Chase 19:20 Miele, Andre
  • Quito, Ecuador
    Molteni, Andres 19:20 Mena, Facundo
  • Metz, France
    Mathieu, Paul-Henri 19:20 Rosol, Lukas
  • Argentina F18, Doubles
    Galarza J I / Paz J P 19:30 Gennaro D / Manzanares F
  • Argentina F18, Doubles
    Ameal J I / Kestelboim M 19:30 Casanova H / Torre E A
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Hocevar R / Lindell C 19:30 Matos R / Zormann M
  • Metz, France, Doubles
    Gicquel M / Herbert P-H 20:00 Inglot D / Mergea F
  • Colombia F6, Singles
    Ruiz Naranjo, Pedro Pablo 20:00 Barrientos, Nicolas
  • Canada F11, Singles
    Jung, Jason 20:00 Bar, Dekel
  • Canada F11, Singles
    Shropshire, Samuel 20:00 Beran, Martin
  • Canada F11, Doubles
    Shane J S / Shane R 20:30 Bourchier H / Krainik P
  • Colombia F6, Doubles
    Bortolotti M / Crowley K-P 21:00 Osorio J S / Sepulveda Navarro C A
  • Colombia F6, Doubles
    Alvarez-Guzman M / Zornosa S 21:00 Mora D / Ruiz Naranjo M A
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Alund M / Arguello F 21:00 Collarini A / Lama G
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Ghem A / Neis F 21:00 Mina G / Pereira J
  • Colombia F6, Doubles
    Galan Riveros D E / Pallares-Gonzalez M-R 21:30 Bernardi P / Varillas Patino-Samudio J P
  • Canada F11, Doubles
    Rosenzweig N / Shapovalov D 21:30 Peliwo F / Skripnik D
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Arevalo-Gonzalez M / Llompart Filardi A G 22:00 Cunha H / Escobar G
  • Canada F11, Doubles
    Seeberger M / Siwy R 22:00 Bois M / Juneau I
  • Campinas, Brazil
    Santos, Nicolas 22:15 Clezar, Guilherme
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Barnett S / Buchanan C 23:00 King K / Spir J-C
  • Canada F11, Doubles
    Silverman C / Vega Q 23:00 Major P W / Tabilo A
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Krajicek A / Zeballos H 23:20 Endara I / Mena F

teško gostovanje

Zvezda jedva pobedila Naftan u Belorusiji

Fudbal

Autor:

Zvezda je u beloruskom mestu Vitebsk na poluvremenu vodila sa 3:0, da bi igrači Naftana drugo poluvreme počeli znatno ofanzivnije i smanjili na 3:2, a onda propustili veliku šansu da izjednače

Crvena zvezda, Naftan, Belorusija, vladimir putin,

Teško gostovanje: Fudbaleri Crvene zvezde

VITEBSK - Fudbaleri Crvene zvezde pobedili suu gostima ekipu Naftana sa 4:3 u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu Evropa. Golove za Zvezdu postigli su Filip Kasalica u 9. i 69, kao Luka Milunović u 18. i 34. minutu. Aleksandr Gavrujško postigao je dva gola za Naftan - u 47. iz penala i u 67. minutu, a drugi strelac za beloruski tim bio je Valerl Žukovski u 76. minutu.

Zvezda je u beloruskom mestu Vitebsk na poluvremenu vodila sa 3:0, da bi igrači Naftana drugo poluvreme počeli znatno ofanzivnije i smanjili na 3:2, a onda propustili veliku šansu da izjednače. Crveno-beli su odmah posle toga postigli gol za 4:2, a Naftan je uspeo da smanji na 4:3. Revanš se igra sledeće nedelje u Beogradu.

Zvezda je povela posle kornera koji je izveo Darko Lazović, a loptu je glavom na prvoj stativi uhvatio Kasalica i sproveo je u mrežu. Crveno-beli su i pre i posle gola imali dobru šansu, ali nisu iskoristili nijednu. Lazović je inicirao još jednu šansu, kada je dodao loptu Kasalici u prazno, koji je pokušao da uputi visoki šut, ali je lopta skrenula u stranu, gde je dočekao Milunović i zakucao je u mrežu.

Naleti Zvezde su se tada malo smirili, sve do 34. minuta, kada je Lazović prošao po desnoj strani, dodao je do Milunovića na drugu stranu, a ovaj je smirio i zabio loptu u mrežu za 3:0. Beogradski tim delovao je daleko bolje u prvom poluvremenu i očekivao se potop Naftana u drugom delu, ali je domaći tim izašao na drugih 45 minuta sa potpuno drugim namerama.

Stvari po Naftan krenule su bolje kada je Nikola Maksimović u šesnaesterrcu faulirao Romana Sorokina, posle čega je iskusni Gavrujško iskoristio penal za 1:3. Zvezda je u drugom poluvremenu imala teškoće da napravi izglednu akciju, pošto su domaći fudbaleri napadali u talasima.

Crveno-beli su imali pokušaj Kasalice u 64. minutu, a onda se Naftan poptuno vratio u igru. Maksimović nije uspeo da skine centaršut, a Nikola Mikić je glavom pokušao da raščisti loptu, ali je samo umirio i namestio za Gavrjuška, koji je iz šesnaesterca smireno smestio iza leđa golmana Bobana Bajkovića.

Nedugo potom Naftan je mogao da izjednači, kada je posle još jedne slabe reakcije Zvezdine odbrane nastala gužva ispred gola gostiju, ali je Bajković uspeo da izvuče loptu. Na ponovljenom snimku delovalo je kao da je lopta prešla gol liniju. Sudija, međutim, ništa nije svirao, a Zvezda je krenula u ogranizovanu kontru koju je dovršio Kasalica volejom iz blizine za 4:2.

To nije nimalo omelo domaće igrače, koji su nastavili da napadaju i ubrzo su postigli još jedan gol. Žukovski je kroz šuplju odbranu Zvezde krenuo ka Bajkoviću, a Jovan Krneta gotovo da nije ni pokušao da ga zaustavi, tako da je igrač domaćih imao lak posao za 4:3.

Tek tada je Naftan počeo da usporava, ali je i dalje napadao i praktično je saterao Zvezdu na svoju polovinu, a imao je još nekoliko poluprilika da izjednači.

Naftan- Crvena Zvezda 3:4(0:3)

Pred oko 1.000 gledalaca, sudio je Toni Asuma iz Finske.Strelci: Gavrjuško u 47. iz penala i 68. i Žukovski u 76. za Naftan, a Kasalica u 6. i 69. i Milunović u 18. i 34. minutu za Crvenu zvezdu.Žuti kartoni: Bukatkin, Sorokin, Berezovski, Gorbačev, Žukovski (Naftan), Maksimović, Mladenović, Kasalica (Crvena zvezda).

Naftan: Dovgajla, Berezovski, Gorbačev, Kobec (od 73. Žukovski), Trukov, Bukatkin, Černih, Naumov, Zjulev (od 25. Obrazov), Sorokin, Kovalenko (od 46. Gavrjuško).

Crvena zvezda: Bajković, Mikić, Maksimović, Krneta, Mladenović, Dimitrijević, Milivojević, Evandro (od 71. Kadu), Lazović, Milunović (od 77. Vešović), Kasalica.

 

Rezultati  prvih utakmica 2. kola kvalifikacija za fudbalsku Ligu Evropei

:Arhus (Danska) - Dila Gori (Gruzija) 1:2 (1:1)

AIK Stokholm (Švedska) - Hafnarfjordur (Island) 1:1 (0:1)

APOEL Nikozija (Kipar) - Senica (Slovačka) 2:0 (2:0)

Bnei Jehuda (Izrael) - Širak (Jermenija) 2:0 (0:0)

Eskišehir (Turska) - Sent Džonston (Škotska) 2:0 (1:0)

Mlada Boleslav (Češka) - Tor Akurejri (Island) 3:0 (2:0)

Levski Sofija (Bugarska) - Sarajevo (BiH) 1:0 (0:0)

Metalurg Donjeck (Ukrajina) - Čelik Nikšić (Crna Gora) 7:0 (2:0)

Rozenborg (Norveška) - Ordabasi (Kazahstan) 2:2 (2:0)

Ruh (Poljska) - Metalurg Skoplje (Makedonija) 3:1 (0:0)

Tirana (Albanija) - Alesund (Norveška) 1:1 (1:0)

Slaven Koprivnica (Hrvatska) - Portdaun (S.Irska) 6:0 (3:0)

Spartak Trnava (Slovačka) - Sligo Rovers (Irska) 3:1 (3:0)

Diferdanž (Luksemburg) - Gent (Belgija) 0:1 (0:1)

Soligorsk (Belorusija) - Rid (Austrija) 1:1 (1:0)

Rustavi (Gruzija) - Viktoria Plzenj (Češka) 1:3 (1:2)

Inter Baku (Azerbejdžan) - Asteras Tripolis (Grčka) 1:1 (0:0)

JJK (Finska) - Zeta Golubovci (Crna Gora) 3:2 (2:2)

Olimpija Ljubljana (Slovenija) - Tromzo (Norveška) 0:0

Levadija Talin (Estonija) - Anortozis Famagusta (Kipar) 1:3 (0:1)

Lokomotiva Plovdiv (Bugarska) - Vitese (Holandija) 4:4 (1:2)

Renova (Makedonja) - Gomel (Belorusija) 0:2 (0:2)

Anži Mahačkala (Rusija) - Honved (Mađarska) 1:0 (1:0)

Hazar Lenkoran (Azerbejdžan) - Leh Poznanj (Poljska) 1:1 (1:1)

Milsami (Moldavija) - Aktobe (Kazahstan) 4:2 (2:1)

Naftan (Belorusija) - Crvena zvezda (Srbija) 3:4 (0:3)

Metalurgs Lijepaja (Letonija) - Legija Varšava (Poljska) 2:2 (1:1)

Dačija (Moldavija) - Elfsborg (Švedska) 1:0 (1:0)

Rapid Bukurešt (Rumunija) - Mipa (Finska) 3:1 (3.1)

Jang Bojs (Švajcarska) - Žimbru Kišinjev (Moldavija) 1:0 (0:0)

Žalgiris (Litvanija) - Admira Beč (Austrija) 1:1 (0:1)

Tvente (Holandija) - Inter Turku (Finska) 1:1 (0:1)

Servet (Švajcarska) - Gandžasar Kapan (Jermenija) 2:0 (0:0)

Osijek (Hrvatska) - Kalmar (Švedska) 1:3 (1:1)

Makabi Netanja (Izrael) - Kups (Finska) 1:2 (0:2)

Mura (Slovenija) - CSKA Sofija (Bugarska) 0:0

Slovan Bratislava (Slovačka) - Fehervar (Mađarska) 1:1 (1:1)

Hajduk Split (Hrvatska) - Skonto (Letonija) 2:0 (1:0)

Vojvodina (Srbija) - Suduva (Litvanija) 1:1 (0:0)

Široki Brijeg (BiH) - Sent Patriks (Irska) 1:1 (0:1)

Revanš susreti na programu su za sedam dana.

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (15)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • lepi

    lepi

    Svake godine ista prica,sa ovim potencijalom i ovom igrom koju je pruzila , Zvezda moze do drugog kola a i ako ode dalje bice rupa za punjenje.To je Zvezdina realnost, nazalost.

    17 Odgovori 
  • miro,slovenija

    miro,slovenija

    Robi,znam da ti nije lako ali.......umjesto treninga neka tvoji"igrači" pogledaju poneku utakmicu evropskih klubova,mogu to da odrade i na putovanjima,autobusi su moderni,klimatizovani,imaju video uređaje.Ovo zaista nema smisla.

    15 Odgovori 
  • Nebojsa

    Nebojsa

    Koada su dozvolili da im ovi daju tri gola .Sramota bas .Cemu li se nadaju dalje ??? Ocajni su i nikada slabiji .Uprava napolje.Nikda slabija i jadnija Zvezda.

    14 Odgovori 

Poslednji komentar

  • Braca

    Braca

    Sta da se kaze posle onakve utakmice. Tacno je da je zvezda ostvarila pobedu na gostovanju sto joj pruza realne sanse da prodje u narednu rundu, ali je ta pobeda ostavila gorak ukus. Zvezda je juce igrala sa ne tako ozbiljnom evropskom ekipom koja joj je davala puno prostora za napade i postizanje golova, narocito u prvom delu. Domacin je u drugom ... više poluvremenu borbenijom igrom, uz greske protivnika, bio nadomak izjednacenja. Osnovni problem juce je bio taj sto su zvezdini igraci u glavama jos uvek "na pripremama" (igrali mec kao da je pripremni-prijateljski) i sto su pokazali slabosti zbog kojih ce ih neka malo bolja ekipa od belorusa, tesko kazniti.

    1 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Zvao sam i Zukorlića i Zilkića da lično uzmu učešća u mom štabu tokom izbora za nacionalne savete Sulejman Ugljanin

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!