• Oberstaufen, Germany, Doubles
    Diarra G / Kovalik J 16:00 Bader S / Mirzadeh V
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Fischer M / Liniger J 16:00 Carballes Baena R / Granollers-Pujol G
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Sugnaux, Tess 1 6 5 1 Papamichail, Despina 0 2 2 0
  • Nan Chang, China, Doubles
    Adamczak M / Zheng S 16:30 Kumkhum L / Tanasugarn T
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Krejcikova B / Krunic A 0 1 0 Kerkhove L / Rus A 0 2 0
  • Umag, Croatia
    Sousa, Joao (POR) 1 6 4 2 1 1 Gabashvili, Teimuraz 2 3 6 6 2 2
  • Spain F19, Singles
    Giraudeau, Thomas 1 5 6 3 1 Arauzo-Martinez, Juan-Samuel 1 7 4 5 1
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Perez-Somarriba, Estela 2 6 3 7 2 2 Luque Moreno, Maria Jose 1 4 6 6 1 1
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Vogt S / Voracova R 17:05 Vasylyeva A / Zanevska M
  • Umag, Croatia
    Zeballos, Horacio 0 6 3 0 0 Coric, Borna 2 7 6 2 2
  • France F16, Singles
    Doumbia, Sadio 2 6 6 2 2 Brinkman, Nils 0 1 2 0 0
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Canero Perez M D R / Del Cueto Castillo P 2 6 6 2 2 Cavalle-Reimers Y / Paredes Roemer L C 0 2 4 0 0
  • Italy F24, Doubles
    Borgo F / Bortolotti M 18:00 Rondoni P / Travaglia S
  • USA F21, Singles
    Dadamo, Jeff 2 6 6 2 2 Efferding, Jeremy 0 2 2 0 0
  • Tampere, Finland, Doubles
    Huta Galung J / Siljestrom A 2 3 6 10 2 2 Dutra Silva R / Maytin R 1 6 4 4 1 1
  • Lexington, USA
    Bemelmans, Ruben 1 7 1 1 Sugita, Yuichi 0 6 3 0
  • Romania F9, Doubles
    Beretta D / Gomez J S 18:30 Cornea V V / Luncanu P-A
  • Spain F19, Doubles
    Banes M / Eames J 1 6 4 1 Castellon Guasch S / Mesquida Berg O 0 3 4 0
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Alves C M R / Gamarra Martins I 18:30 Perez Rojas G / Sanchez Palau A S
  • Umag, Croatia, Doubles
    Cermak F / Rosol L 18:30 Riba P / Sousa J
  • Ireland F1, Singles
    Barry, Sam 1 6 1 1 Glancy, Daniel 0 3 1 0
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Pierson, Rachel May 0 4 0 0 Weatherholt, Mary 1 6 5 1
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Guarachi, Alexa 1 6 3 1 Alves, Maria Fernanda 0 2 1 0
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Baric, Nives 0 2 4 0 Nefedova, Anastasia Evgenyevna 1 6 0 1
  • Germany F9, Singles
    Urzua-Rivera, Ricardo 1 6 2 1 Netuschil, Marvin 0 4 2 0
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Gavrilova, Daria 0 4 0 Brengle, Madison 1 6 1
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Hibino, Nao 1 6 1 Imanishi, Miharu 0 4 0
  • Argentina F11, Singles
    Pini, Sebastian Exequiel 0 5 0 Galarza, Juan Ignacio 0 5 0
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Bonic B / Zoric N 0 1 2 0 Gjorcheska L / Ianchuk E 1 6 5 1
  • France F16, Singles
    Couacaud, Enzo 1 6 0 1 Sidorenko, Alexandre 0 3 2 0
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Hsu, Chieh-Yu 0 2 0 0 Oudin, Melanie 1 6 4 1
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Marti Riembau, Ariadna 0 3 0 Pous Tio, Laura 1 6 1
  • USA F21, Singles
    Frank, Mitchell 1 6 2 1 Redlicki, Martin 0 0 0 0
  • USA F21, Singles
    Dome, Andre 0 2 0 Ghasya, Fares 0 4 0
  • USA F21, Singles
    Martin, Toby 0 3 0 Arevalo-Gonzalez, Marcelo 0 4 0
  • Spain F19, Singles
    Ndayishimiye, Hassan 0 4 0 Vega Hernandez, David 0 3 0
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    CE G / Piai E 1 6 1 1 Kurata N / Tomita G 0 2 3 0
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Distelmans S / Kempen M 1 6 1 Arcangioli M / Costa Melgar C 0 4 0
  • Argentina F11, Singles
    Banzer, Rodrigo 0 3 0 Florez, Valentin 0 2 0
  • Germany F9, Doubles
    Groen S / Kaczynski K 0 4 0 Elliott E / Van Peperzeel G 0 2 0
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Daniels C / Schaeder L 19:15 Hummel A C / Toseva M
  • Argentina F11, Singles
    Mantilla, Felipe 0 3 0 Monteferrario, Joaquin-Jesus 0 0 0
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Balducci, Alice 0 1 0 Paolini, Jasmine 0 1 0
  • France F16, Singles
    Hamou, Maxime 0 1 0 Demois, Julien 0 3 0
  • Lexington, USA, Doubles
    Giron M / Novikov D 19:30 Buchanan C / Mcgee J
  • Spain F19, Singles
    Garcia-Villanueva, Carlos 19:40 Gutierrez-Ferrol, Sergio
  • Argentina F11, Singles
    Manzanares, Facundo 19:45 Arus, Rodrigo
  • France F16, Doubles
    Jacq G / Rousset E 19:45 Forcin M / Nastasi U
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Simmons, Sianna 19:45 Lykina, Ksenia
  • Italy F24, Singles
    Kubler, Jason 19:55 Trevisan, Matteo
  • Umag, Croatia
    Fognini, Fabio 20:00 Montanes, Albert
  • Lexington, USA
    Odesnik, Wayne 20:00 Moriya, Hiroki
  • Germany F9, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 20:00 Galdon P / Kicker N
  • Italy F24, Singles
    Napolitano, Stefano 20:00 Gaio, Federico
  • Italy F24, Doubles
    Frigerio L / Trevisan M 20:00 Giacalone O / Giorgini D
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    De Bernardi, Clothilde 20:00 Njuki, Brenda
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mikheeva, Alina 20:00 Shaulskaya, Anastasia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sammons, Michelle 20:00 Cavaday, Naomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Strakhova, Valeriya 20:00 Lukic, Vojislava
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Cercone, Alexandra 20:00 Fieldsend, Liza
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    RAE J / Smith A 20:10 Foretz S / Webley-Smith E
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Nauta, Stephanie 20:10 Higuchi, Yuka
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Mestach, AN Sophie 20:15 Sanchez, Maria
  • Argentina F11, Doubles
    Dias M V D S / Gutierrez O J 20:40 Lipovsek Puches T / Torre E A
  • Argentina F11, Singles
    Sanchez, Rodrigo 20:50 Doria, Luciano
  • Lexington, USA, Doubles
    Evans D / Smethurst D 20:50 Polansky P / Shamasdin A
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Schaefer, Anne 21:00 Dentoni, Corinna
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Chen, Kelly 21:15 Zarazua, Renata
  • Umag, Croatia, Doubles
    Duran G / Gabashvili T 21:20 Cuevas P / Zeballos H
  • USA F21, Doubles
    Bambridge L / Broady L 21:30 Silverman C / Vega Q
  • USA F21, Doubles
    Lipman M / Orkin E 21:30 Clark B D / Schneider R
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Pera, Costanza 21:30 Hanatani, Nagi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Vangelova, Ani 21:30 Payet, Pauline
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Konotoptseva, Danielle 21:30 Tretyak, Ekaterina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Hattingh, Ilze 21:30 Ciraolo, Vincenza
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Hattingh I / Le Roux M 21:30 Njuki B / Sipek N
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Mokrousova G / Tretyak E 21:30 Mikheeva A / Prenkovic L
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Watanabe, Hirono 21:30 Arconada, Usue Maitane
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Collie N / Kopinski M 21:40 Ellison R / Ellison S A
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Gonzalez M / Pigossi L 21:40 Aoyama S / Wong K
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Loeb J / Weinhold A 21:45 HSU C-Y / Mueller A
  • Atlanta, USA
    De Bakker, Thiemo 22:00 Anderson, Kevin
  • Atlanta, USA
    LU, Yen-Hsun 22:00 Becker, Benjamin
  • Argentina F11, Doubles
    Cuevas M / Senattore Baumbach R 22:10 Monteferrario J-J / Paz G
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    De Bernardi C / Sammons M 22:30 Cristian J A / Shaulskaya A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Lukic V / Ogata H 22:30 Bruzzone G / Totka N
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Harrison C / Weatherholt M 22:45 Nauta S / Pierson R M
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Cercone A / Guarachi A 23:00 Fournier E / Mills D
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Alda R / Contreras Gomez F 23:10 Baric N / Karaitiana J
  • Atlanta, USA, Doubles
    Guccione C / Smith J P 23:20 Barrientos N / Estrella Burgos V
  • Argentina F11, Doubles
    Estevarena J C / Nani L F 23:40 Mantilla F / Sanchez R

teško gostovanje

Zvezda jedva pobedila Naftan u Belorusiji

Fudbal

Autor:

Zvezda je u beloruskom mestu Vitebsk na poluvremenu vodila sa 3:0, da bi igrači Naftana drugo poluvreme počeli znatno ofanzivnije i smanjili na 3:2, a onda propustili veliku šansu da izjednače

Crvena zvezda, Naftan, Belorusija, vladimir putin,

Teško gostovanje: Fudbaleri Crvene zvezde

VITEBSK - Fudbaleri Crvene zvezde pobedili suu gostima ekipu Naftana sa 4:3 u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu Evropa. Golove za Zvezdu postigli su Filip Kasalica u 9. i 69, kao Luka Milunović u 18. i 34. minutu. Aleksandr Gavrujško postigao je dva gola za Naftan - u 47. iz penala i u 67. minutu, a drugi strelac za beloruski tim bio je Valerl Žukovski u 76. minutu.

Zvezda je u beloruskom mestu Vitebsk na poluvremenu vodila sa 3:0, da bi igrači Naftana drugo poluvreme počeli znatno ofanzivnije i smanjili na 3:2, a onda propustili veliku šansu da izjednače. Crveno-beli su odmah posle toga postigli gol za 4:2, a Naftan je uspeo da smanji na 4:3. Revanš se igra sledeće nedelje u Beogradu.

Zvezda je povela posle kornera koji je izveo Darko Lazović, a loptu je glavom na prvoj stativi uhvatio Kasalica i sproveo je u mrežu. Crveno-beli su i pre i posle gola imali dobru šansu, ali nisu iskoristili nijednu. Lazović je inicirao još jednu šansu, kada je dodao loptu Kasalici u prazno, koji je pokušao da uputi visoki šut, ali je lopta skrenula u stranu, gde je dočekao Milunović i zakucao je u mrežu.

Naleti Zvezde su se tada malo smirili, sve do 34. minuta, kada je Lazović prošao po desnoj strani, dodao je do Milunovića na drugu stranu, a ovaj je smirio i zabio loptu u mrežu za 3:0. Beogradski tim delovao je daleko bolje u prvom poluvremenu i očekivao se potop Naftana u drugom delu, ali je domaći tim izašao na drugih 45 minuta sa potpuno drugim namerama.

Stvari po Naftan krenule su bolje kada je Nikola Maksimović u šesnaesterrcu faulirao Romana Sorokina, posle čega je iskusni Gavrujško iskoristio penal za 1:3. Zvezda je u drugom poluvremenu imala teškoće da napravi izglednu akciju, pošto su domaći fudbaleri napadali u talasima.

Crveno-beli su imali pokušaj Kasalice u 64. minutu, a onda se Naftan poptuno vratio u igru. Maksimović nije uspeo da skine centaršut, a Nikola Mikić je glavom pokušao da raščisti loptu, ali je samo umirio i namestio za Gavrjuška, koji je iz šesnaesterca smireno smestio iza leđa golmana Bobana Bajkovića.

Nedugo potom Naftan je mogao da izjednači, kada je posle još jedne slabe reakcije Zvezdine odbrane nastala gužva ispred gola gostiju, ali je Bajković uspeo da izvuče loptu. Na ponovljenom snimku delovalo je kao da je lopta prešla gol liniju. Sudija, međutim, ništa nije svirao, a Zvezda je krenula u ogranizovanu kontru koju je dovršio Kasalica volejom iz blizine za 4:2.

To nije nimalo omelo domaće igrače, koji su nastavili da napadaju i ubrzo su postigli još jedan gol. Žukovski je kroz šuplju odbranu Zvezde krenuo ka Bajkoviću, a Jovan Krneta gotovo da nije ni pokušao da ga zaustavi, tako da je igrač domaćih imao lak posao za 4:3.

Tek tada je Naftan počeo da usporava, ali je i dalje napadao i praktično je saterao Zvezdu na svoju polovinu, a imao je još nekoliko poluprilika da izjednači.

Naftan- Crvena Zvezda 3:4(0:3)

Pred oko 1.000 gledalaca, sudio je Toni Asuma iz Finske.Strelci: Gavrjuško u 47. iz penala i 68. i Žukovski u 76. za Naftan, a Kasalica u 6. i 69. i Milunović u 18. i 34. minutu za Crvenu zvezdu.Žuti kartoni: Bukatkin, Sorokin, Berezovski, Gorbačev, Žukovski (Naftan), Maksimović, Mladenović, Kasalica (Crvena zvezda).

Naftan: Dovgajla, Berezovski, Gorbačev, Kobec (od 73. Žukovski), Trukov, Bukatkin, Černih, Naumov, Zjulev (od 25. Obrazov), Sorokin, Kovalenko (od 46. Gavrjuško).

Crvena zvezda: Bajković, Mikić, Maksimović, Krneta, Mladenović, Dimitrijević, Milivojević, Evandro (od 71. Kadu), Lazović, Milunović (od 77. Vešović), Kasalica.

 

Rezultati  prvih utakmica 2. kola kvalifikacija za fudbalsku Ligu Evropei

:Arhus (Danska) - Dila Gori (Gruzija) 1:2 (1:1)

AIK Stokholm (Švedska) - Hafnarfjordur (Island) 1:1 (0:1)

APOEL Nikozija (Kipar) - Senica (Slovačka) 2:0 (2:0)

Bnei Jehuda (Izrael) - Širak (Jermenija) 2:0 (0:0)

Eskišehir (Turska) - Sent Džonston (Škotska) 2:0 (1:0)

Mlada Boleslav (Češka) - Tor Akurejri (Island) 3:0 (2:0)

Levski Sofija (Bugarska) - Sarajevo (BiH) 1:0 (0:0)

Metalurg Donjeck (Ukrajina) - Čelik Nikšić (Crna Gora) 7:0 (2:0)

Rozenborg (Norveška) - Ordabasi (Kazahstan) 2:2 (2:0)

Ruh (Poljska) - Metalurg Skoplje (Makedonija) 3:1 (0:0)

Tirana (Albanija) - Alesund (Norveška) 1:1 (1:0)

Slaven Koprivnica (Hrvatska) - Portdaun (S.Irska) 6:0 (3:0)

Spartak Trnava (Slovačka) - Sligo Rovers (Irska) 3:1 (3:0)

Diferdanž (Luksemburg) - Gent (Belgija) 0:1 (0:1)

Soligorsk (Belorusija) - Rid (Austrija) 1:1 (1:0)

Rustavi (Gruzija) - Viktoria Plzenj (Češka) 1:3 (1:2)

Inter Baku (Azerbejdžan) - Asteras Tripolis (Grčka) 1:1 (0:0)

JJK (Finska) - Zeta Golubovci (Crna Gora) 3:2 (2:2)

Olimpija Ljubljana (Slovenija) - Tromzo (Norveška) 0:0

Levadija Talin (Estonija) - Anortozis Famagusta (Kipar) 1:3 (0:1)

Lokomotiva Plovdiv (Bugarska) - Vitese (Holandija) 4:4 (1:2)

Renova (Makedonja) - Gomel (Belorusija) 0:2 (0:2)

Anži Mahačkala (Rusija) - Honved (Mađarska) 1:0 (1:0)

Hazar Lenkoran (Azerbejdžan) - Leh Poznanj (Poljska) 1:1 (1:1)

Milsami (Moldavija) - Aktobe (Kazahstan) 4:2 (2:1)

Naftan (Belorusija) - Crvena zvezda (Srbija) 3:4 (0:3)

Metalurgs Lijepaja (Letonija) - Legija Varšava (Poljska) 2:2 (1:1)

Dačija (Moldavija) - Elfsborg (Švedska) 1:0 (1:0)

Rapid Bukurešt (Rumunija) - Mipa (Finska) 3:1 (3.1)

Jang Bojs (Švajcarska) - Žimbru Kišinjev (Moldavija) 1:0 (0:0)

Žalgiris (Litvanija) - Admira Beč (Austrija) 1:1 (0:1)

Tvente (Holandija) - Inter Turku (Finska) 1:1 (0:1)

Servet (Švajcarska) - Gandžasar Kapan (Jermenija) 2:0 (0:0)

Osijek (Hrvatska) - Kalmar (Švedska) 1:3 (1:1)

Makabi Netanja (Izrael) - Kups (Finska) 1:2 (0:2)

Mura (Slovenija) - CSKA Sofija (Bugarska) 0:0

Slovan Bratislava (Slovačka) - Fehervar (Mađarska) 1:1 (1:1)

Hajduk Split (Hrvatska) - Skonto (Letonija) 2:0 (1:0)

Vojvodina (Srbija) - Suduva (Litvanija) 1:1 (0:0)

Široki Brijeg (BiH) - Sent Patriks (Irska) 1:1 (0:1)

Revanš susreti na programu su za sedam dana.

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (15)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • lepi

    lepi

    Svake godine ista prica,sa ovim potencijalom i ovom igrom koju je pruzila , Zvezda moze do drugog kola a i ako ode dalje bice rupa za punjenje.To je Zvezdina realnost, nazalost.

    17 Odgovori 
  • miro,slovenija

    miro,slovenija

    Robi,znam da ti nije lako ali.......umjesto treninga neka tvoji"igrači" pogledaju poneku utakmicu evropskih klubova,mogu to da odrade i na putovanjima,autobusi su moderni,klimatizovani,imaju video uređaje.Ovo zaista nema smisla.

    15 Odgovori 
  • Nebojsa

    Nebojsa

    Koada su dozvolili da im ovi daju tri gola .Sramota bas .Cemu li se nadaju dalje ??? Ocajni su i nikada slabiji .Uprava napolje.Nikda slabija i jadnija Zvezda.

    14 Odgovori 

Poslednji komentar

  • Braca

    Braca

    Sta da se kaze posle onakve utakmice. Tacno je da je zvezda ostvarila pobedu na gostovanju sto joj pruza realne sanse da prodje u narednu rundu, ali je ta pobeda ostavila gorak ukus. Zvezda je juce igrala sa ne tako ozbiljnom evropskom ekipom koja joj je davala puno prostora za napade i postizanje golova, narocito u prvom delu. Domacin je u drugom ... više poluvremenu borbenijom igrom, uz greske protivnika, bio nadomak izjednacenja. Osnovni problem juce je bio taj sto su zvezdini igraci u glavama jos uvek "na pripremama" (igrali mec kao da je pripremni-prijateljski) i sto su pokazali slabosti zbog kojih ce ih neka malo bolja ekipa od belorusa, tesko kazniti.

    1 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Srbija najoštrije osuđuje obaranje malezijskog aviona u Ukrajini, a tragedija je posledica sukoba koji dugo traju Ivica Dačić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh