• Heraklion, Doubles W-C10-GRE-1...
    Kung L / Matallah B 08:00 Nash S / Nilsson A-C
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-1...
    Paterova, Dominika 0 2 2 0 Spremo, Milana 1 6 4 1
  • Greece F10, Singles
    Conkic, Boris 0 2 0 Bjelica, Ivan 0 2 0
  • Greece F10, Singles
    Hemery, Calvin 0 6 1 0 Halys, Quentin 1 7 2 1
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-1...
    Bondar, Anna 08:40 Galfi, Dalma
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-1...
    Jani, Reka-Luca 08:45 Wachaczyk, Julia
  • Greece F10, Doubles
    Giotopoulos G / Stergiou I 09:00 Mikos K / Tsitsipas S
  • India F6, Singles
    Balaji, N. Sriram 09:00 Virali Murugesan, Ranjeet
  • Turkey F38, Singles
    Popko, Dmitry 09:00 Safwat, Mohamed
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C25...
    Kostova, Elitsa 09:00 Ianchuk, Olga
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Sabino, Lisa 09:30 Fossa Huergo, Nicole
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Cheli, Camille 09:30 Floris, Anna
  • Italy F38, Singles
    Naso, Gianluca 09:30 Crepaldi, Erik
  • Italy F38, Singles
    Ghedin, Nicola 09:30 Trusendi, Walter
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-1...
    Rohanova, Petra 09:55 Lukas, Tena
  • Paris, France, Doubles
    Bryan B / Bryan M 10:00 Rojer J-J / Tecau H
  • Saint-Denis, Reunion Island, F...
    Haase, Robin 10:00 Ward, James
  • Eckental, Germany, Doubles
    Bemelmans R / Desein N 10:00 Beck A / Petzschner P
  • Greece F10, Doubles
    Jakupovic A / Kalovelonis M 10:10 Filipenko V / Jotovski T
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-1...
    Basic M / Lukas T 10:10 Bondar A / Galfi D
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-1...
    Serban R G / Simion O G 10:15 Rohanova P / Vrbenska A
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-1...
    Distelmans S / Kolarova V 10:30 Paterova D / Zovincova V
  • Turkey F38, Singles
    Sieber, Marc 10:30 Gaio, Federico
  • Turkey F38, Doubles
    Obert A / Woerner P 10:30 Semrajc J / Weissborn T-S
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C25...
    Gasparyan, Margarita 10:30 Mendesova, Pernilla
  • Equerdreville, Singles Qualify...
    Robbe, Alice 10:30 Ormazabal-Oregui, Amaia
  • Equerdreville, Singles Qualify...
    Korpatsch, Tamara 10:30 Caramaro, Fanny
  • Italy F38, Doubles
    Basso A / Moncagatto F 11:00 Bester P / Volante M
  • Estonia F3, Singles
    Rublev, Andrey 11:00 Zhyrmont, Dzmitry
  • Benicarlo, Singles W-C10-ESP-1...
    Gamiz, Andrea 11:00 Bolsova Zadoinov, Aliona
  • Czech Republic F5, Singles
    Klec, Ivo 11:00 Pospisil, Jaroslav
  • Italy F38, Doubles
    Grimolizzi G A / Portaluri G 11:00 DI Ienno D / Molina E
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Caregaro, Martina 11:00 Fujioka, Nozomi
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Rubini, Stefania 11:00 Balducci, Alice
  • Saint-Denis, Reunion Island, F...
    Serra, Florent 11:30 Berankis, Ricardas
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-1...
    Kostic N / Selakovic N 11:45 Spremo M / Vorih S
  • Paris, France, Doubles
    Matkowski M / Melzer J 11:45 Granollers M / Lopez M
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-1...
    Holanova N / Kuncikova L 12:00 Csoregi I / Jani R-L
  • Ningbo, China
    Duan, Ying-Ying 12:00 Wang, Qiang
  • Stockholm, Singles W-C10-SWE-0...
    Lazareva, Margarita 12:00 Guisard, Estelle
  • Loughborough, Singles W-C10-GB...
    Borecka, Martina 12:00 Reix, Sherazad
  • Loughborough, Singles W-C10-GB...
    Bowtell, Amy 12:00 Boeykens, Elyne
  • Equerdreville, Singles Qualify...
    Razafindranaly, Julie 12:00 Mfoumouangana, Victoire
  • Equerdreville, Singles Qualify...
    Dorey, Aloise 12:00 Armitano, Mathilde
  • Great Britain F18, Singles
    Grigelis, Laurynas 12:00 Authom, Maxime
  • Portugal F12, Singles
    Ojeda Lara, Ricardo 12:00 Tavares, Leonardo
  • Oslo, Singles W-C10-NOR-01A
    Sugnaux, Tess 12:00 Flood, Emma
  • Geneva, Switzerland, Doubles
    Marach O / Oswald P 12:00 Skupski K / Skupski N
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Kurz K / Zagorac E 12:30 Caregaro M / Floris A
  • Czech Republic F5, Singles
    Mertl, Jan 12:30 Jaloviec, Marek
  • Benicarlo, Singles W-C10-ESP-1...
    Savoretti, Alice 12:30 Nancarrow, Alexandra
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Fossa Huergo N / Rubini S 12:30 Brescia G / Sabino L
  • Saint-Denis, Reunion Island, F...
    Haase R / Pavic M 12:50 Barrere G / Serra F
  • Eckental, Germany
    Basic, Mirza 13:00 Bemelmans, Ruben
  • Istanbul, Singles W-C25-TUR-01...
    Krejcikova, Barbora 13:15 Golubic, Viktorija
  • Greece F10, Doubles
    Bakalov B N / Gille S 13:30 Bjelica I / Zekic M
  • Stockholm, Singles W-C10-SWE-0...
    Cavaday, Naomi 13:30 Cabaj Awad, Jacqueline
  • Loughborough, Doubles W-C10-GB...
    Borecka M / Reix S 13:30 Bowtell A / Brown L
  • Equerdreville, Singles Qualify...
    Stoll, Tatjana 13:30 Gervais, Fiona
  • Norway F1, Singles
    Marie, Jules 13:30 Mertens, Yannick
  • Czech Republic F5, Doubles
    Michalek J / Suc D 14:00 Grigoriu P / Paval C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C25...
    Rosca I L / Terziyska J 14:00 Matteucci A / Mertens E
  • Czech Republic F5, Doubles
    Pospisil J / Satral J 14:00 Cornea V V / Kalenichenko D
  • Geneva, Switzerland
    Przysiezny, Michal 14:00 Bolelli, Simone
  • Brazil F11, Singles
    Zampieri, Caio 14:00 Garin, Christian
  • Paris, France
    Berdych, Tomas 14:30 Raonic, Milos
  • Stockholm, Doubles W-C10-SWE-0...
    Curovic T / Lazareva M 15:00 Niedmers N / Uebelhoer C
  • Nantes, Singles W-C50-FRA-05A
    Schmiedlova, Anna-Karolina 15:00 Siniakova, Katerina
  • Equerdreville, Singles Qualify...
    Garcia Perez, Georgina 15:00 Busson, Elodie
  • Equerdreville, Singles Qualify...
    Yerolymos, Margot 15:00 Macharova, Alena
  • Eckental, Germany
    Desein, Niels 15:00 Puetz, Tim
  • Geneva, Switzerland
    Baghdatis, Marcos 15:20 Albot, Radu
  • Tour Championships Sofia, Bulg...
    Muguruza Blanco, Garbine 15:50 Petkovic, Andrea
  • Toronto, Singles W-C50-CAN-01A
    Townsend, Taylor 16:00 Sanchez, Maria
  • Pereira, Singles W-C10-COL-02A
    Koch-Benvenuto, Andrea 16:00 Barzo, Lilla
  • Equerdreville, Singles Qualify...
    Lampla, Louise 16:30 Rouby, Mathilde
  • Equerdreville, Singles Qualify...
    Ghesquiere, Celine 16:30 Proese, Natalie
  • Geneva, Switzerland, Doubles
    Fleming C / Marray J 16:40 Brunstrom J / Monroe N
  • Nantes, Singles W-C50-FRA-05A
    Jabeur, Ons 17:00 Konjuh, Ana
  • New Braunfels, Singles W-C50-U...
    Hibi, Mayo 17:00 Brady, Jennifer
  • Paris, France
    Djokovic, Novak 17:00 Nishikori, Kei
  • Toronto, Singles W-C50-CAN-01A
    Dabrowski, Gabriela 17:30 Maria, Tatjana
  • Equerdreville, Singles Qualify...
    Capadocia, Marian Jade 18:00 Haas, Sina
  • Tour Championships Sofia, Bulg...
    Pennetta, Flavia 18:00 Suarez Navarro, Carla
  • Charlottesville, USA, Doubles
    Huey T C / Nielsen F 18:00 Burton L / Willis M
  • Paris, France, Doubles
    Bryan B / Bryan M 18:20 Rojer J-J / Tecau H
  • New Braunfels, Singles W-C50-U...
    Falconi, Irina 18:30 Boserup, Julia
  • Charlottesville, USA
    Kuznetsov, Alex 20:00 Duckworth, James
  • Charlottesville, USA
    Kudla, Denis 21:20 Broady, Liam

Liga Evrope

Zvezda protiv Omonije, Vojvodina na Rapid

Fudbal

Prve utakmice trećeg kola kvalifikacija igraju se 2. avgusta, a revanši su na programu sedam dana kasnije

fudbal, partizan, crvena zvezda, Liga Evrope

Fudbaleri Crvene zvezde, ukoliko eliminišu beloruski Naftan (prvi meč 4:3), igraće u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope protiv kiparske Omonije, odlučeno je danas žrebom u sedištu Evropske fudbalske unije (UEFA) u Nionu. Ekipa Vojvodine, ako eliminiše litvansku Suduvu (1:1), igraće protiv bečkog Rapida.

Zvezda će se, kao i 2001. godine, protiv Omonije boriti za evropsku slavu. Beogradski tim odigrao je 1:1 na Kipru, da bi u Beogradu bio bolji, rezultatom 2:1. Interesantno je da napad Omonije predvodi Andre Alveš, koji je prošle bio na meti crveno-belih, ali čije su usluge bile preskupe za klub iz Ljutice Bogdana.

Vojvodina je pre tri godine, takođe u trećem kolu odmerio snage sa timom iz Beča. Ipak, tada se "stara dama" suprotstavila Austriji, koja je na "Karađorđu" odigrala 1:1, da bi u revanšu eliminisala srpskog predstavnika, rezultatom 4:2.Prve utakmice trećeg kola kvalifikacija igraju se 2. avgusta, a revanši su na programu sedam dana kasnije.

Trener Crvene zvezde Robert Prosinečki odmah posle žreba je prokomentarisao ime potencijalnog rivala u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope i on smatra da je još rano za priču o kiparksoj Omoniji. Trenutno je jedina tema revanš meč drugog kola sa beloruskim Naftanom.

"Čuo sam ime potencijalnog rivala, ali me to apsolutno ne interesuje u ovom trenutku. Isključivo i samo razmišljamo o Naftanu. Upozorio sam i igrače, i rekao im da ne razmišljaju unapred, o trećem kolu, dok ne završimo posao protiv Belorusa. Radujemo se prvoj narednoj utakmici, jer igramo na verujem punoj Marakani, pred našim navijačima. Tek ako prođemo i zvanično u treće kolo, a verujem da hoćemo, razmišljaćemo o Omoniji. Dobro ćemo ih anlizirati, gledati snimke, odraditi dobar skauting, ako bude prilike gledaćemo ih i uživo, ali sve to ponavljam kad prođe meč sa Naftanom", poziva na oprez Prosinečki.

Stanković u Splitu?

Parovi 3. kola kvalifikacija za Ligu Evrope:

Slovan Bratislava/Videoton - Diferdanž/Gent
Osijek/Kalmar - Jang Bojs/Zimbru
Šahtjor Soligorsk/Rid - Liepajas Metalurgs/Legija
Rapid Bukurešt/MiPa - Herenven
AIK /Hafnarfjordur - Hazar/Leh Poznanj
Dandi Junajted - Dinamo Moskva
Široki Brijeg/Sent Patriks - Hanover
Ruh Horžov/Metalurg Skoplje - Metalurgi Rustavi/Viktorija Plzenj
Eskišehir/Sent Džonston - Olimpik Marsej
Arsenal Kijev - Mura/CSKA Sofija
Servet/Gandzasar - Rozenborg/Ordabasi
Horsens - Dačija/Elfsborg
Bursaspor - Makabi Netanija/KuPS
Atletik Bilbao - Slaven/Portadaun
APOEL/Senica - Tirana/Alesund
Levski/Sarajevo - Jivaskila/Zeta
Steaua - Spartak Trnava/Slajgo Rovers
Anži/Honved - Lokomotiva Plovdiv/Vitese
Inter - Hajduk Split/Skonto
Žalgiris/Admira - Sparta Prag
Renova/Gomelj - Liverpul
Inter Baku/Asteras Tripolis - Maritimo
Genk - Milsami/Aktobe
Olimpija/Tromso - Metalurg Donjeck/Čelik Nikšić
Tvente/Inter Turku - Mlada Boleslav/Tor
Bnei Jehuda/Širak Đumri - PAOK
Arhus/Dila Gori - Levadija/Anortozis

Susreti 3. kola kvalifikacija za Ligu Evrope igraju se 2. i 9. avgusta, mada su moguće i promene termina.


Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (5)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • Давид

    Давид

    Играли смо 1-1 са студентима из Литваније и то код куће.Нема смисла и још Рапид кад дође набушиће нас барем 4-0.Имамо проблем за дефанзивом то је очигледно.Могу да признам да нам и офанзива није нешто.Брука и срамота.

    3 Odgovori 
  • Nikola

    Nikola

    Bice tesko Vojvodini,ne mogu ni Suduvu da pobede a protivnik im je Rapid.Moraju da se naostre u revansu protiv Suduve.Sto se tice Crvene zvezde bice im lako protiv Omonije ako prodju Naftan.

    2 Odgovori 

Poslednji komentar

  • Zivojin

    Zivojin

    Vojvodina nece proci Suduvu.Crvena zvezda ce dobiti Naftan 3:0 i Omoniju ukupno 5:1.

    -1 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Verovatno je Euleks bolji od prištinskih sudija, ali svakako nije bolji od srpskih sudija Marko Đurić direktor Kancelarije za KiM

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!